Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

LOUYET WAVRE.

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Telefoon: 010 45 27 45
E-mail: wavre@louyet.be

 


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Jean-Benoît de Castillo
Operational Director


Marco Tavares
Sales Manager

Tel: 010 68 73 48 010 68 73 48
E-mail: Marco.Tavares@louyet.be

Tel: 010 68 73 48 010 68 73 48
E-mail: Marco.Tavares@louyet.be
Raphaël Bibauw
Sales Advisor

Tel: 010 68 73 47 010 68 73 47
E-mail: Raphael.Bibauw@louyet.be

Tel: 010 68 73 47 010 68 73 47
E-mail: Raphael.Bibauw@louyet.be
Hugues de Meeus
Sales Advisor

Tel: 010 48 50 14 010 48 50 14
E-mail: Hugues.de-Meeus@louyet.be

Tel: 010 48 50 14 010 48 50 14
E-mail: Hugues.de-Meeus@louyet.be
Geoffrey Vandenplas
Sales advisor

Tel: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: Geoffrey.Vandenplas@louyet.be

Tel: 010 68 73 45 010 68 73 45
E-mail: Geoffrey.Vandenplas@louyet.be
Laurent Liégeois
Sales Advisor

Tel: 010 48 04 63 010 48 04 63
E-mail: Laurent.Liegeois@louyet.be

Tel: 010 48 04 63 010 48 04 63
E-mail: Laurent.Liegeois@louyet.be
Loïc Josz
Sales Advisor

Tel: 010 48 50 13 010 48 50 13
E-mail: loic.josz@louyet.be

Tel: 010 48 50 13 010 48 50 13
E-mail: loic.josz@louyet.be


Simon Hofer
Product Genius

Tel: 010 45 50 15 010 45 50 15
E-mail: Simon.Hofer@louyet.be

Tel: 010 45 50 15 010 45 50 15
E-mail: Simon.Hofer@louyet.be


Fleet Account Manager
Sébastien Lesoier
Fleet Account Manager

Tel: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Sebastien.Lesoier@louyet.be

Tel: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Sebastien.Lesoier@louyet.be
Internal Fleet Sales Consultant
Nicolas Auguste
Internal Fleet Sales Consultant

Tel: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Nicolas.Auguste@louyet.be

Tel: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Nicolas.Auguste@louyet.be


DB
Daniel Barant
Responsable Après-Vente


Patricia Sneessens
Delivery Officer & Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Patricia.Sneessens@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Patricia.Sneessens@louyet.be
Corentin Cravatte
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: corentin.cravatte@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: corentin.cravatte@louyet.be
Nathalie Kulinckx
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Nathalie.Kulinckx@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Nathalie.Kulinckx@louyet.be
Anthony Bastin
Delivery Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Anthony.Bastin@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Anthony.Bastin@louyet.be
Lukau Vodikulwakidi
Delivery Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: lukau.vodikulwakidi@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: lukau.vodikulwakidi@louyet.be


Pascal Willocq
After Sales Manager

Tel: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@louyet.be

Tel: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@louyet.be


Pascal Willocq
After Sales Manager

Tel: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@louyet.be

Tel: 010 48 50 01 010 48 50 01
E-mail: Pascal.Willocq@louyet.be
Christophe Michaux
Customer Support Services Supervisor

Tel: 010 48 50 08 010 48 50 08
E-mail: Christophe.Michaux@louyet.be

Tel: 010 48 50 08 010 48 50 08
E-mail: Christophe.Michaux@louyet.be
Gaetan Debacker
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 010 23 10 07 010 23 10 07
E-mail: Gaetan.Debacker@louyet.be

Tel: 010 23 10 07 010 23 10 07
E-mail: Gaetan.Debacker@louyet.be
Régis Remacle
Service Advisor

Tel: 010 48 50 04 010 48 50 04
E-mail: Regis.Remacle@louyet.be

Tel: 010 48 50 04 010 48 50 04
E-mail: Regis.Remacle@louyet.be
Jean De Schepper
Customer support services BMW

Tel: 010 48 50 02 010 48 50 02
E-mail: jean.de-schepper@louyet.be

Tel: 010 48 50 02 010 48 50 02
E-mail: jean.de-schepper@louyet.be
Christophe Ferrari
Service Advisor

Tel: 010 48 50 00 010 48 50 00
E-mail: Christophe.Ferrari@louyet.be

Tel: 010 48 50 00 010 48 50 00
E-mail: Christophe.Ferrari@louyet.be
Arnaud Douhet
Customer Support Invoice & Warranty Office

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Arnaud.douhet@louyet.be
Quentin Cnockaert
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Quentin.cnockaert@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Quentin.cnockaert@louyet.be
Lara Destrée
Service Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Lara.Destree@giniongroup.be


Simon Dejean
Service Advisor Bodyshop

Tel: 010 48 50 06 010 48 50 06
E-mail: carr.wavre@louyet.be

Tel: 010 48 50 06 010 48 50 06
E-mail: carr.wavre@louyet.be


Pascal Mathy
Parts Supervisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Mathy@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Pascal.Mathy@louyet.be
Mohamed Boubnan
Parts Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Mohamed.Boubnan@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Mohamed.Boubnan@louyet.be
Johnny Hannecart
Parts Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Johnny.Hannecart@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Johnny.Hannecart@louyet.be
Dominique Gaudin
Parts Advisor

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Dominique.Gaudin@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Dominique.Gaudin@louyet.be


Laurence De Groote
Accounting

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Laurence.De-Groote@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Laurence.De-Groote@louyet.be


Marketing Manager Louyet Group
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be
Assistante Marketing
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Event Coordinator
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Marketing Coordinator
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Social Media Coordinator
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Geoffrey Rasschaert
Workshop Supervisor

Tel: 010 48 50 03 010 48 50 03
E-mail: Geoffrey.Rasschaert@louyet.be

Tel: 010 48 50 03 010 48 50 03
E-mail: Geoffrey.Rasschaert@louyet.be
Qerim Cakutaj
Workshop Coordinator

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@louyet.be


HR Manager
Aurélie Maquils
HR Manager
Payroll Officer
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Payroll Assistant
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be
Christelle Lamotte
Recruitement Officer

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be


Geoffrey Rasschaert
Workshop Supervisor

Tel: 010 48 50 03 010 48 50 03
E-mail: Geoffrey.Rasschaert@louyet.be

Tel: 010 48 50 03 010 48 50 03
E-mail: Geoffrey.Rasschaert@louyet.be
Qerim Cakutaj
Workshop Coordinator

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: Cakutaj.Qerim@louyet.be


Operational & Purchase Used Cars Manager
Marc Strale
Operational & Purchase Used Cars Manager

Tel: --- ---
E-mail: Marc.strale@louyet.be

Tel: --- ---
E-mail: Marc.strale@louyet.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: wavre@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail wavre@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Werkplaats

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail wavre@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 12:45 - 16:45
Vr : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Magazijn

Rue Cerisier d'Haine 50
1301 Wavre

Contact

Telefoon: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: magasin.wavre@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top