Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

SINT-PIETERS-LEEUW.

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Telefoon: 02 360 08 80
E-mail: louyet_spl_info@louyet.net.bmw.be

BTW: BE 0479.004.608


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Pieter-Jan Scheir
Pieter-Jan Scheir
Operational Director

Tel: 0478 63 70 78 0478 63 70 78
E-mail: pieter-jan.scheir@louyet.be

Tel: 0478 63 70 78 0478 63 70 78
E-mail: pieter-jan.scheir@louyet.be


Stijn Ketter
Stijn Ketter
Sales Advisor

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be
Jonathan Vanhamme
Jonathan Vanhamme
Verkoopafgevaardigde BMW
Thomas Sohier
Thomas Sohier
Verkoopafgevaardigde BMW

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Thomas.Sohier@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Thomas.Sohier@louyet.net.bmw.be
Johan Teirlinck
Johan Teirlinck
Sales Advisor

Tel: 02 365 06 62 02 365 06 62
E-mail: johan.teirlinck@louyet.be

Tel: 02 365 06 62 02 365 06 62
E-mail: johan.teirlinck@louyet.be
Seppe Petroons
Seppe Petroons
Product Genius

Tel: 02 234 56 17 02 234 56 17
E-mail: seppe.petroons@louyet.be

Tel: 02 234 56 17 02 234 56 17
E-mail: seppe.petroons@louyet.be
Johan Teirlinck
Johan Teirlinck
Sales Advisor


Stijn Van Driessche
Stijn Van Driessche
Verkoper tweedehandswagens


Cataldo Alessi
Cataldo Alessi
Verantwoordelijke naverkoop
Dirk Basteleurs
Dirk Basteleurs
Quality Care Manager
Geoffrey Segovia
Geoffrey Segovia
Service Advisor
Bart Deman
Bart Deman
Service advisor

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be
Laetitia Verelst
Laetitia Verelst
Service Advisor

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: laetitia.verelst@louyet.be

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: laetitia.verelst@louyet.be
Laurent Drouguet
Laurent Drouguet
Verantwoordelijke Receptie
Heidi Michiels
Heidi Michiels
Administratie Naverkoop
Martine Dubois
Martine Dubois
Parts advisor
Ibrahim Kara
Ibrahim Kara
Service Advisor

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: ibrahim.kara@louyet.be

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: ibrahim.kara@louyet.be
Virginie Vanattenhoven
Virginie Vanattenhoven
Parts Advisor
Cataldo Alessi
Cataldo Alessi
Werkplaatsleider

Dirk Devos
Dirk Devos
Diagnose Technieker

Gerald Van Brande
Gerald Van Brande
Diagnose Technieker

Rudy Derouck
Rudy Derouck
Diagnose Technieker

Arno Vanhoorbeek
Arno Vanhoorbeek
Diagnose Technieker

Bart Van Mol
Bart Van Mol
BMW i en Diagnose Technieker

Joffrey Raeymaekers
Joffrey Raeymaekers
BMW i en Diagnose Technieker

Christophe Trinconi
Christophe Trinconi
Technieker

Cédric de Wolf
Cédric de Wolf
Wagenvoorbereider

Stephane Vanzeebroeck
Stephane Vanzeebroeck
Wagenvoorbereider

Tom De Tandt
Tom De Tandt
Wagenvoorbereider

Jordan Lucas
Jordan Lucas
Wagenvoorbereider

Kyllian Farinella
Kyllian Farinella
Diagnose Technieker

Michael Vander Voorde
Michael Vander Voorde
Verantwoordelijke Koetswerk

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michael.vander-voorde@louyet.be

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michael.vander-voorde@louyet.be
Gregory Matton
Gregory Matton
Carrosserie

Michael Vandevoorde
Michael Vandevoorde
Carrosserie

Tom Van Snick
Tom Van Snick
Carrosserie

Peter Evenepoel
Peter Evenepoel
Carrosserie

Martine De Cort
Martine De Cort
Onderhoud en logistiek



Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Marla Cochez
Marla Cochez
Verkoopsadministratie

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be
David Vermeir
David Vermeir
Verkoopsadministratie

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Financial Controller

VERKOOP

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Sales@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

MAGAZIJN

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Parts@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 10:00 - 12:00 | 14:00 - 16:00
Za: Gesloten

SERVICE

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Maintenance@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top