Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

SINT-PIETERS-LEEUW.

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Telefoon: 02 360 08 80
E-mail: louyet_spl_info@louyet.net.bmw.be


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Alexis Van Hoeck
Alexis Van Hoeck
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Alexis.Van-Hoeck@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Alexis.Van-Hoeck@louyet.net.bmw.be


Kathleen Segers NL
Kathleen Segers
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW M

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Kathleen.Segers@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Kathleen.Segers@louyet.net.bmw.be
Stijn Ketter
Stijn Ketter
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW i

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be
Jonathan Vanhamme
Jonathan Vanhamme
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Jonathan.Vanhamme@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Jonathan.Vanhamme@louyet.net.bmw.be
Thomas Sohier
Thomas Sohier
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Thomas.Sohier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Thomas.Sohier@louyet.net.bmw.be
Sam Detobel
Sam Detobel
Product Genius



Bjorn Van Belle
Bjorn Van Belle
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 02 359 95 08 02 359 95 08
E-mail: bjorn.van-belle@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 08 02 359 95 08
E-mail: bjorn.van-belle@louyet.net.bmw.be


Marla Cochez
Marla Cochez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be
David Vermeir
David Vermeir
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be


Stijn Van Driessche
Stijn Van Driessche
Verkoper tweedehandswagens

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Van-Driessche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Van-Driessche@louyet.net.bmw.be


Nadine Van Der Mijnsbrugge
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Financial Controller


Cataldo Alessi
Cataldo Alessi
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Cataldo.Alessi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Cataldo.Alessi@louyet.net.bmw.be
Dirk Basteleurs
Dirk Basteleurs
Quality Care Manager

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Dirk.Basteleurs@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Dirk.Basteleurs@louyet.net.bmw.be
Sebastien Gillet
Sebastien Gillet
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sebastien.Gillet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sebastien.Gillet@louyet.net.bmw.be
Bart Deman
Bart Deman
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be
Sarah De Koker
Sarah De Koker
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sarah.De-Koker@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sarah.De-Koker@louyet.net.bmw.be
Geert Van Diest
Geert Van Diest
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Geert.Van-Diest@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Geert.Van-Diest@louyet.net.bmw.be
Laurent Drouguet
Laurent Drouguet
Service Advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Laurent.Drouguet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Laurent.Drouguet@louyet.net.bmw.be
Aidan Van Ginderdeuren
Aidan Van Ginderdeuren
Service Advisor
Heidi Michiels
Heidi Michiels
Administratie Naverkoop

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Heidi.Michiels@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Heidi.Michiels@louyet.net.bmw.be


Martine Dubois
Martine Dubois
Parts advisor

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Martine.Dubois@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Martine.Dubois@louyet.net.bmw.be
Youssef Ben Jelloun
Youssef Ben Jelloun
Parts advisor

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Youssef.Ben-Jelloun@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Youssef.Ben-Jelloun@louyet.net.bmw.be
Virginie Vanattenhoven
Virginie Vanattenhoven
Parts Advisor


Cataldo Alessi
Cataldo Alessi
Werkplaatsleider

Steve Van Landeghem
Steve Van Landeghem
Brigadier

Dirk Devos
Dirk Devos
Diagnose Technieker

Gerald Van Brande
Gerald Van Brande
Diagnose Technieker

Rudy Derouck
Rudy Derouck
Diagnose Technieker

Arno Vanhoorbeek
Arno Vanhoorbeek
Diagnose Technieker

Bart Van Mol
Bart Van Mol
BMW i en Diagnose Technieker

Joffrey Raeymaekers
Joffrey Raeymaekers
BMW i en Diagnose Technieker

Christophe Trinconi
Christophe Trinconi
Technieker

Cédric de Wolf
Cédric de Wolf
Wagenvoorbereider

Stephane Vanzeebroeck
Stephane Vanzeebroeck
Wagenvoorbereider

Tom De Tandt
Tom De Tandt
Wagenvoorbereider

Jordan Lucas
Jordan Lucas
Wagenvoorbereider

Kyllian Farinella
Kyllian Farinella
Diagnose Technieker



Michel Triste
Michel Triste
Verantwoordelijke Koetswerk

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michel.Triste@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michel.Triste@louyet.net.bmw.be
Gregory Matton
Gregory Matton
Carrosserie

Michael Vandevoorde
Michael Vandevoorde
Carrosserie

Tom Van Snick
Tom Van Snick
Carrosserie

Peter Evenepoel
Peter Evenepoel
Carrosserie



Marketing Manager Louyet Brussels
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be
Kevin Van Cutsem
Kevin Van Cutsem
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing Assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


Martine De Cort
Martine De Cort
Onderhoud en logistiek


VERKOOP

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Sales@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

MAGAZIJN

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Parts@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 10:00 - 12:00 | 14:00 - 16:00
Za: Gesloten

SERVICE

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Louyet_SPL_Maintenance@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top