Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

SINT-PIETERS-LEEUW.

Bergensesteenweg 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Telefoon: 02 360 08 80
E-mail: info@vandeperre.net.bmw.be

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Alexis Van Hoeck
Alexis Van Hoeck
Operationeel Directeur

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Alexis.Van-Hoeck@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Alexis.Van-Hoeck@louyet.net.bmw.be


Alain Van Uytven
Alain Van Uytven
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Alain.Van-Uytven@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Alain.Van-Uytven@louyet.net.bmw.be
Kathleen Segers
Kathleen Segers
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW M

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Kathleen.Segers@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Kathleen.Segers@louyet.net.bmw.be
Stijn Ketter
Stijn Ketter
Verkoopafgevaardigde BMW & BMW i

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Ketter@louyet.net.bmw.be
Arne Van Gorp
Arne Van Gorp
Product Genius - Afleveraar nieuwe wagens

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Arne.Van-Gorp@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Arne.Van-Gorp@louyet.net.bmw.be
Jonathan Vanhamme
Jonathan Vanhamme
Verkoopafgevaardigde BMW

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Jonathan.Vanhamme@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Jonathan.Vanhamme@louyet.net.bmw.be


Koen Corbeel
Koen Corbeel
Fleet Sales Executive

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Koen.Corbeel@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Koen.Corbeel@louyet.net.bmw.be


Arne Van Gorp
Arne Van Gorp
Product Genius - Afleveraar nieuwe wagens

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Arne.Van-Gorp@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Arne.Van-Gorp@louyet.net.bmw.be


Marla Cochez
Marla Cochez
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Marla.Cochez@louyet.net.bmw.be
David Vermeir
David Vermeir
Verkoopsadministratie

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: David.Vermeir@louyet.net.bmw.be


Stijn Van Driessche
Stijn Van Driessche
Verkoper tweedehandswagens

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Van-Driessche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Stijn.Van-Driessche@louyet.net.bmw.be


Nadine Van Der Mijnsbrugge
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Financial Controller


Tom Verschaeren
Tom Verschaeren
Verantwoordelijke naverkoop

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Tom.Verschaeren@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Tom.Verschaeren@louyet.net.bmw.be
Dirk Basteleurs
Dirk Basteleurs
Quality Care Manager

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Dirk.Basteleurs@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Dirk.Basteleurs@louyet.net.bmw.be
Sebastien Gillet
Sebastien Gillet
Verantwoordelijke Receptie

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sebastien.Gillet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sebastien.Gillet@louyet.net.bmw.be
Bart Deman
Bart Deman
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Bart.Deman@louyet.net.bmw.be
Sarah De Koker
Sarah De Koker
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sarah.De-Koker@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Sarah.De-Koker@louyet.net.bmw.be
Geert Van Diest
Geert Van Diest
Service advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Geert.Van-Diest@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Geert.Van-Diest@louyet.net.bmw.be
Laurent Drouguet
Laurent Drouguet
Service Advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Laurent.Drouguet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Laurent.Drouguet@louyet.net.bmw.be
Morgane D’Hose
Morgane D’Hose
Service Advisor

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Morgane.D’Hose@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Morgane.D’Hose@louyet.net.bmw.be
Heidi Michiels
Heidi Michiels
Administratie Naverkoop

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Heidi.Michiels@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 09 02 359 95 09
E-mail: Heidi.Michiels@louyet.net.bmw.be


Martine Dubois
Martine Dubois
Parts advisor

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Martine.Dubois@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Martine.Dubois@louyet.net.bmw.be
Youssef Ben Jelloun
Youssef Ben Jelloun
Parts advisor

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Youssef.Ben-Jelloun@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 365 06 64 02 365 06 64
E-mail: Youssef.Ben-Jelloun@louyet.net.bmw.be
Virginie Vanattenhoven
Virginie Vanattenhoven
Parts Advisor


Cataldo Alessi
Cataldo Alessi
Werkplaatsleider

Steve Van Landeghem
Steve Van Landeghem
Brigadier

Dirk Devos
Dirk Devos
Diagnose Technieker

Gerald Van Brand
Gerald Van Brand
Diagnose Technieker

Serge Berghmans
Serge Berghmans
Diagnose Technieker

Yorick De Becker
Yorick De Becker
Diagnose Technieker

Rudy Derouck
Rudy Derouck
Diagnose Technieker

Arno Vanhoorbeek
Arno Vanhoorbeek
Diagnose Technieker

Bart Van Mol
Bart Van Mol
BMW i en Diagnose Technieker

Joffrey Raeymaekers
Joffrey Raeymaekers
BMW i en Diagnose Technieker

Christophe Trinconi
Christophe Trinconi
Technieker

Benny Schoolmeesters
Benny Schoolmeesters
Wagenvoorbereider

Wagenvoorbereider
Cedric Wolf
Wagenvoorbereider

Stephane Vanzeebroeck
Stephane Vanzeebroeck
Wagenvoorbereider

Tom De Tandt
Tom De Tandt
Wagenvoorbereider

Jordan Lucas
Jordan Lucas
Wagenvoorbereider

Kyllian Farinella
Kyllian Farinella
Diagnose Technieker



Michel Triste
Michel Triste
Verantwoordelijke Koetswerk

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michel.Triste@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: Michel.Triste@louyet.net.bmw.be
Gregory Matton
Gregory Matton
Carrosserie

Michael Vandevoorde
Michael Vandevoorde
Carrosserie

Tom Van Snick
Tom Van Snick
Carrosserie

Peter Evenepoel
Peter Evenepoel
Carrosserie

Brandon Stroobants
Brandon Stroobants
Carrosserie



Kevin Van Cutsem
Kevin Van Cutsem
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@vandeperre.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@vandeperre.net.bmw.be


Martine De Cort
Martine De Cort
Onderhoud en logistiek


VERKOOP

Chaussée de Mons 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: sales@vandeperre.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 08:00 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

MAGAZIJN

Chaussée de Mons 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: parts@bmwvandeperre.be

Openingsuren

Ma-Vr: 10:00 - 12:00 | 14:00 - 16:00
Za: Gesloten

SERVICE

Chaussée de Mons 720
1600 Sint-Pieters-Leeuw

Contact

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: service@bmwvandeperre.be

Openingsuren

Ma-Vr: 07:30 - 18:00
Za: Gesloten
BMW Testrit

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte.

Vraag hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak.
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Ontdek hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top