Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET CHARLEROI.

Rue de Mons 80
6000 Charleroi

Tél.: 071 20 22 60
Mail: info@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Financieel Directeur

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Nicolas Wassereau
Nicolas Wassereau
Algemene boekhouding

Telefoon: 071 20 22 76 071 20 22 76
E-mail: Nicolas.Wassereau@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 76 071 20 22 76
E-mail: Nicolas.Wassereau@louyet.net.bmw.be
Martine Berger
Martine Berger
Betwiste zaken

Telefoon: 071 20 48 54 071 20 48 54
E-mail: Martine.Berger@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 54 071 20 48 54
E-mail: Martine.Berger@louyet.net.bmw.be


Valerie Louyet
Valerie Louyet
Marketing Coördinator

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


HR
Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Senida Rovcanin
Senida Rovcanin
Receptie

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Accueil.Charleroi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Accueil.Charleroi@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Receptie en administratie

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Angelo Di Pietro
Angelo Di Pietro
Sales Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be
Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Dimitri Cimolino
Dimitri Cimolino
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.net.bmw.be
Jacques Detrait
Jacques Detrait
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jacques.Detrait@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jacques.Detrait@louyet.net.bmw.be
Jonathan Kabeya
Jonathan Kabeya
Verkoopafgevaardigde BMW & BMWi

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jonathan.Kabeya@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jonathan.Kabeya@louyet.net.bmw.be
Rony Vigneron
Rony Vigneron
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be
Valentin Dardenne
Valentin Dardenne
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.net.bmw.be
Diego Fauchet
Diego Fauchet
Product Genius

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be
Anaïs Oliveira
Anaïs Oliveira
Product Genius

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Anais.Oliveira@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Anais.Oliveira@louyet.net.bmw.be
Frédéric Bernardi
Frédéric Bernardi
Verkoopsadministratie

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Frederic.Bernardi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Frederic.Bernardi@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Verantwoordelijke BMW Premium Selection
Nicolas Ligurgo
Nicolas Ligurgo
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.net.bmw.be
Bérenger Theret
Bérenger Theret
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Berenger.Theret@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Berenger.Theret@louyet.net.bmw.be
Valérie Louyet NL
Valérie Louyet
Verkoopsadministratie

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be


Deavy Van de Velde
Deavy Van de Velde
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Deavy.Van-de-Velde@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Deavy.Van-de-Velde@louyet.net.bmw.be
Thomas Devogelaere
Thomas Devogelaere
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Devogelaere@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Devogelaere@louyet.net.bmw.be
Jean-François Ballez
Jean-François Ballez
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Jean-François.Ballez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Jean-François.Ballez@louyet.net.bmw.be
Pierre Tramaseur
Pierre Tramaseur
Garanties

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Pierre.Tramaseur@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Pierre.Tramaseur@louyet.net.bmw.be
Bruno Bressa
Bruno Bressa
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be
Sarah Carpiaux
Sarah Carpiaux
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Sarah.Carpiaux@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Sarah.Carpiaux@louyet.net.bmw.be
Julien Costella
Julien Costella
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Julien.Costella@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Julien.Costella@louyet.net.bmw.be
Max Gerolami
Max Gerolami
Werkplaats verantwoordelijke

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Max.Gerolami@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Max.Gerolami@louyet.net.bmw.be
Bernard Cocquibus
Bernard Cocquibus
Technieker

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bernard.Cocquibus@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bernard.Cocquibus@louyet.net.bmw.be


Jérôme Paternoster
Jérôme Paternoster
Verantwoordelijke Carrosseries Group Louyet
Vincent Mallia
Vincent Mallia
Receptie

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.net.bmw.be
Ghani Bekouche
Ghani Bekouche
Receptie

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Ghani.Bekouche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Ghani.Bekouche@louyet.net.bmw.be


Hubert De Maertelaere
Hubert De Maertelaere
Verantwoordelijke magazijn
Benjamin Abrassart
Benjamin Abrassart
Receptie

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: benjamin.abrassart@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: benjamin.abrassart@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: receptioncharleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

TWEEDEHANDS

Contact

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: carrosserie.charleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
Za: Gesloten

BMW L. Louyet (Charleroi)

Rue de Mons 80, 6000 Charleroi
Rue de Mons 80
6000 Charleroi

BMW Testrit

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte.

Vraag hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak.
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Ontdek hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top