Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET CHARLEROI.

Rue de Mons 80
6000 Charleroi

Tél.: 071 20 22 60
Mail: info@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Angelo Di Pietro FR/NL
Angelo Di Pietro
Operational Director


Sales Manager
Mathieu Malotteau
Sales Manager
Dimitri Cimolino
Dimitri Cimolino
Verkoopafgevaardigde
Mélissa Moreau
Mélissa Moreau
Sales Advisor

Tel: 071 20 22 65 071 20 22 65
E-mail: melissa.moreau@louyet.be

Tel: 071 20 22 65 071 20 22 65
E-mail: melissa.moreau@louyet.be
Leslie Persyn
Leslie Persyn
Product Genius

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: leslie.persyn@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: leslie.persyn@louyet.net.bmw.be
Jonathan Kabeya
Jonathan Kabeya
Verkoopafgevaardigde BMW & BMWi
Rony Vigneron
Rony Vigneron
Verkoopafgevaardigde

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be
Valentin Dardenne
Valentin Dardenne
Verkoopafgevaardigde


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Nicolas Ligurgo
Nicolas Ligurgo
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection
Diego Fauchet
Diego Fauchet
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be


Jean-François Ballez
Jean-François Ballez
Aftersales Manager
Ludwig Ghidi
Ludwig Ghidi
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.net.bmw.be
Bruno Bressa
Bruno Bressa
Service Advisor

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be
Eddy Thibaut
Eddy Thibaut
Parts Advisor
Sébastien Meute
Sébastien Meute
Service Advisor
Sarah Carpiaux
Sarah Carpiaux
Service Advisor
David Vanderstraeten
David Vanderstraeten
Service Advisor
Guillaume Decamps
Guillaume Decamps
Service Advisor
Adrien Cantamaglia
Adrien Cantamaglia
Workshop Coordinator

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: adrien.cantamaglia@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: adrien.cantamaglia@louyet.be
Vincent Mallia
Vincent Mallia
Service Advisor Bodyshop
Hubert De Maertelaere
Hubert De Maertelaere
Parts Coordinator
Josue Cassano
Josue Cassano
Parts Advisor


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Allan Tison
Allan Tison
Tax Controller

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be
Nicolas Wassereau
Nicolas Wassereau
Business Controller
Julie Sauvenière
Julie Sauvenière
Credit Officer / Service Contentieux
NBL
Noémie Blanco-Labarta
Accountant
Mélissa Gossiaux
Mélissa Gossiaux
Accountant
Manon Jouniaux
Manon Jouniaux
Accueil & administration
Valérie Louyet
Valérie Louyet
Verkoopsadministratie

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: receptioncharleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

TWEEDEHANDS

Contact

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: carrosserie.charleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top