Overslaan en naar de inhoud gaan

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET CHARLEROI.

Rue de Mons 80
6000 Charleroi

Tel.:        071 20 22 60
E-Mail:   charleroi@louyet.be

BTW      BE 0757 976 014


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Angelo Di Pietro FR/NL
Angelo Di Pietro
Operational Director

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.be


Mathieu Malotteau
Mathieu Malotteau
Sales Manager

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Mathieu.Malotteau@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Mathieu.Malotteau@louyet.be
Dimitri Cimolino
Dimitri Cimolino
Sales Advisor

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.be
Mélissa Moreau
Mélissa Moreau
Sales Advisor

Tel: 071 20 22 65 071 20 22 65
E-mail: Melissa.Moreau@louyet.be

Tel: 071 20 22 65 071 20 22 65
E-mail: Melissa.Moreau@louyet.be
Rony Vigneron
Rony Vigneron
Sales Advisor

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.be
Valentin Dardenne
Valentin Dardenne
Sales Advisor

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.be
Leslie Persyn
Leslie Persyn
Product Genius

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Leslie.Persyn@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Leslie.Persyn@louyet.be
Nicolas Vasaune
Nicolas Vasaune
Product Genius & Sales Advisor

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Nicolas.Vasaune@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Nicolas.Vasaune@louyet.be
Matthieu Alaimo
Matthieu Alaimo
Product Genius

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Matthieu.Alaimo@louyet.be

Tel: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Matthieu.Alaimo@louyet.be


Nicolas Ligurgo
Nicolas Ligurgo
Sales Advisor

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.be

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.be
Diego Fauchet
Diego Fauchet
Sales Advisor

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.be

Tel: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.be


Ludwig Ghidi
Ludwig Ghidi
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.be
Arnaud Dion
Arnaud Dion
Service Advisor

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Arnaud.Dion@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Arnaud.Dion@louyet.be
Manon Jouniaux
Manon Jouniaux
Service Advisor

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Manon.Jouniaux@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Manon.Jouniaux@louyet.be
Guillaume Decamps
Guillaume Decamps
Service Advisor

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Guillaume.Decamps@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Guillaume.Decamps@louyet.be
Adrien Cantamaglia
Adrien Cantamaglia
Workshop Coordinator

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Adrien.Cantamaglia@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Adrien.Cantamaglia@louyet.be
Charline Quintart
Charline Quintart
Aftersales Advisor & Reception

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Charline.Quintart@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Charline.Quintart@louyet.be
Juliette Parmentier
Juliette Parmentier
Aftersales Advisor & Reception

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Juliette.Parmentier@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Juliette.Parmentier@louyet.be
Thomas Van Hooste
Thomas Van Hooste
Service Advisor

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Van-Hooste@louyet.be

Tel: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Van-Hooste@louyet.be


Hubert De Maertelaere
Hubert De Maertelaere
Parts Coordinator
Eddy Thibaut
Eddy Thibaut
Parts Advisor

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
Mail: Eddy.Thibaut@louyet.be

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
Mail: Eddy.Thibaut@louyet.be
Josue Cassano
Josue Cassano
Parts Advisor

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: Josue.Cassano@louyet.be

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: Josue.Cassano@louyet.be
Maxime Minon
Maxime Minon
Parts Advisor

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: Maxime.Minon@louyet.be

Tel: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: Maxime.Minon@louyet.be


Philippe Van Hoofstadt
Philippe Van Hoofstadt
BodyShop Manager Group

Tel: - -
E-mail: -

Tel: - -
E-mail: -
Victoria Richard
Victoria Richard
Service Advisor Bodyshop

Tel: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Victoria.Richard@louyet.be

Tel: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Victoria.Richard@louyet.be
Vincent Mallia
Vincent Mallia
Service Advisor Bodyshop

Tel: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.be

Tel: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager
Maxime Gilmart
Maxime Gilmart
Marketing Project Manager
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Creative Marketing Coordinator
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator
Alexandrine de Ghellinck FR/NL
Alexandrine de Ghellinck
Digital Marketing Coordinator
Valentin Van Vooren
Valentin Van Vooren
Marketing Assistant


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be
Laeticia Leeman
Laeticia Leeman
Talent Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be
Julie Sauvenière
Julie Sauvenière
Credit Officer

SHOWROOM

Contact

Tel. : 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: charleroi@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE

Contact

Tel.: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: reception.charleroi@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Tel.: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: reception.charleroi@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

TWEEDEHANDS

Contact

Tel.: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: charleroi@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

CARROSSERIE

Contact

Tel.: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: carrosserie.charleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Tel.: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: magasin.charleroi@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top