Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET CHARLEROI.

Rue de Mons 80
6000 Charleroi

Tél.: 071 20 22 60
Mail: info@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Angelo Di Pietro
Angelo Di Pietro
Operationeel Directeur

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be




Marketing Manager Louyet Group
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be
Assistante Marketing
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Event Coordinator
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Marketing Coordinator
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Social Media Coordinator
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
HR Manager
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Payroll Assistant
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be
Christelle Lamotte
Recruitement Officer

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be


Senida Rovcanin
Senida Rovcanin
Receptie

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Accueil.Charleroi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Accueil.Charleroi@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Receptie en administratie

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Dimitri Cimolino
Dimitri Cimolino
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Dimitri.Cimolino@louyet.net.bmw.be
Jacques Detrait
Jacques Detrait
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jacques.Detrait@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jacques.Detrait@louyet.net.bmw.be
Jonathan Kabeya
Jonathan Kabeya
Verkoopafgevaardigde BMW & BMWi

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jonathan.Kabeya@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Jonathan.Kabeya@louyet.net.bmw.be
Rony Vigneron
Rony Vigneron
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Rony.Vigneron@louyet.net.bmw.be
Valentin Dardenne
Valentin Dardenne
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Valentin.Dardenne@louyet.net.bmw.be
Mike Kempeneers
Mike Kempeneers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be
Diego Fauchet
Diego Fauchet
Product Genius

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be
Anaïs Oliveira
Anaïs Oliveira
Product Genius

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Anais.Oliveira@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Anais.Oliveira@louyet.net.bmw.be
Leslie Persyn
Leslie Persyn
Product Genius

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: leslie.persyn@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: leslie.persyn@louyet.net.bmw.be
Frédéric Bernardi
Frédéric Bernardi
Verkoopsadministratie

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Frederic.Bernardi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Frederic.Bernardi@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Nicolas Ligurgo
Nicolas Ligurgo
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Nicolas.Ligurgo@louyet.net.bmw.be
Diego Fauchet
Diego Fauchet
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: Diego.Fauchet@louyet.net.bmw.be
Valérie Louyet NL
Valérie Louyet
Verkoopsadministratie

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be


Deavy Van de Velde
Deavy Van de Velde
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Deavy.Van-de-Velde@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Deavy.Van-de-Velde@louyet.net.bmw.be
Thomas Devogelaere
Thomas Devogelaere
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Devogelaere@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Thomas.Devogelaere@louyet.net.bmw.be
Jean-François Ballez
Jean-François Ballez
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Jean-François.Ballez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Jean-François.Ballez@louyet.net.bmw.be
Pierre Tramaseur
Pierre Tramaseur
Garanties

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Pierre.Tramaseur@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Pierre.Tramaseur@louyet.net.bmw.be
Bruno Bressa
Bruno Bressa
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bruno.Bressa@louyet.net.bmw.be
Sarah Carpiaux
Sarah Carpiaux
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Sarah.Carpiaux@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Sarah.Carpiaux@louyet.net.bmw.be
Julien Costella
Julien Costella
Receptie

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Julien.Costella@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Julien.Costella@louyet.net.bmw.be
Bernard Cocquibus
Bernard Cocquibus
Werkplaats verantwoordelijke

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bernard.Cocquibus@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: Bernard.Cocquibus@louyet.net.bmw.be


Vincent Mallia
Vincent Mallia
Receptie

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Vincent.Mallia@louyet.net.bmw.be
Ghani Bekouche
Ghani Bekouche
Receptie

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Ghani.Bekouche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: Ghani.Bekouche@louyet.net.bmw.be


Hubert De Maertelaere
Hubert De Maertelaere
Verantwoordelijke magazijn
Josue Cassano
Josue Cassano
Receptie

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: josue.cassano@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: josue.cassano@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 20 22 70 071 20 22 70
E-mail: receptioncharleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

TWEEDEHANDS

Contact

Telefoon: 071 20 48 50 071 20 48 50
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 20 22 66 071 20 22 66
E-mail: carrosserie.charleroi@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 20 22 75 071 20 22 75
E-mail: info@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top