Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET MONS.

Rue des Sandrinettes 48
7033 Mons-Cuesmes

Tél.: 065 40 02 00
Mail: mons@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0454 625 538


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Bruno Istat
Bruno Istat
Operational Director

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.be

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.be


Michel Van Assche
Michel Van Assche
Sales Manager
Laetitia Verelst
Laetitia Verelst
Service Advisor

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: laetitia.verelst@louyet.be

Tel: 02 359 95 00 02 359 95 00
E-mail: laetitia.verelst@louyet.be
Fabien Duhin
Fabien Duhin
Verkoopafgevaardigde

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be
Olivier Noël
Olivier Noël
Verkoopafgevaardigde & Diplomatic Sales

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be
Karel Leloir
Karel Leloir
Verkoopafgevaardigde

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be
Lorenzo Mingerulli
Lorenzo Mingerulli
Product Genius
Mélanie Vandurme
Mélanie Vandurme
Verkoopsadministratie


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Mike Kempeneers
Mike Kempeneers
Verkoopafgevaardigde
William Buffe
William Buffe
Verkoopsadministratie

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be
Carine Thiebaux
Carine Thiebaux
Verkoopsadministratie
Sébastien Michel
Sébastien Michel
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection


Daniel Barant
Daniel Barant
Aftersales verantwoordelijke
Guillaume Chevalier
Guillaume Chevalier
Verantwoordelijke Receptie
Olivier Descamps
Olivier Descamps
Receptie
Lory d'Adamo
Lory d'Adamo
Verantwoordelijke Receptie

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be
Jonathan François
Jonathan François
Receptie
Bénédicte Van Hese
Bénédicte Van Hese
Back-Office
Elodie Legrand
Elodie Legrand
Receptionniste

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: elodie.legrand@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: elodie.legrand@louyet.be
Michael Di Nanno
Michael Di Nanno
Verantwoordelijke Werkplaats

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Michael.Di-Nanno@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Michael.Di-Nanno@louyet.be
Guy Duez
Guy Duez
Verantwoordelijke Carrosserie en Receptie

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be
Fabian Carlier
Fabian Carlier
Receptie
Hugues Moriau
Hugues Moriau
Verantwoordelijke magazijn
Damien Schiavon
Damien Schiavon
Magazijn - Receptie
Guillaume Beaujean
Guillaume Beaujean
Magazijn


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be



SHOWROOM

Contact

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: louyetcarr@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 9:00 - 12:00
13:00 - 17:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top