Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET MONS.

Rue des Sandrinettes 48
7033 Mons-Cuesmes

Tél.: 065 40 02 00
Mail: mons@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0454 625 538

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Tom Verbeke
Tom Verbeke
Operationeel Directeur

Telefoon: 065 40 02 00 065 40 02 00
E-mail: Tom.Verbeke@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 00 065 40 02 00
E-mail: Tom.Verbeke@louyet.net.bmw.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Financieel Directeur

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Allan Tison
Allan Tison
Boekhouding

Telefoon: 071 50 99 31 071 50 99 31
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 50 99 31 071 50 99 31
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be


Valerie Louyet
Valerie Louyet
Marketing Coördinator

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


HR
Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Fabien Duhin
Fabien Duhin
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be
Olivier Noël
Olivier Noël
Verkoopafgevaardigde & Diplomatic Sales

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be
Michel Van Assche
Michel Van Assche
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.net.bmw.be
Karel Leloir
Karel Leloir
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be
Lorenzo Mingerulli
Lorenzo Mingerulli
Product Genius

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Lorenzo.Mingerulli@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Lorenzo.Mingerulli@louyet.net.bmw.be
Clément Leroy
Clément Leroy
Product Genius

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Clement.Leroy@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Clement.Leroy@louyet.net.bmw.be
Mélanie Vandurme
Mélanie Vandurme
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Verantwoordelijke BMW Premium Selection
Mike Kempeneers
Mike Kempeneers
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be
William Buffe
William Buffe
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 10 49 065 40 10 49
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 10 49 065 40 10 49
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be
Carine Thiebaux
Carine Thiebaux
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 10 49 065 40 10 49
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 10 49 065 40 10 49
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.net.bmw.be


Daniel Barant
Daniel Barant
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon: 065 40 03 11 065 40 03 11
E-mail: Daniel.Barant@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 11 065 40 03 11
E-mail: Daniel.Barant@louyet.net.bmw.be
Guillaume Chevalier
Guillaume Chevalier
Werkplaats verantwoordelijke

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Guillaume.Chevalier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Guillaume.Chevalier@louyet.net.bmw.be
Lionel Konarski
Lionel Konarski
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lionel.Konarski@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lionel.Konarski@louyet.net.bmw.be
Olivier Descamps
Olivier Descamps
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Olivier.Descamps@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Olivier.Descamps@louyet.net.bmw.be
Lory d'Adamo
Lory d'Adamo
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be
Jonathan François
Jonathan François
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Jonathan.Francois@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Jonathan.Francois@louyet.net.bmw.be
Bénédicte Van Hese
Bénédicte Van Hese
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Benedicte.Van-Hese@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Benedicte.Van-Hese@louyet.net.bmw.be


Jérôme Paternoster
Jérôme Paternoster
Verantwoordelijke Carrosseries Group Louyet
Guy Duez
Guy Duez
Verantwoordelijke Carrosserie en Receptie

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be
Fabian Carlier
Fabian Carlier
Receptie

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.net.bmw.be


Hugues Moriau
Hugues Moriau
Verantwoordelijke magazijn

Telefoon: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.net.bmw.be
Damien Schiavon
Damien Schiavon
Magazijn - Receptie

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: Damien.Schiavon@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: Damien.Schiavon@louyet.net.bmw.be
Guillaume Beaujean
Guillaume Beaujean
Magazijn

Telefoon: 065 40 03 17 065 40 03 17
E-mail: Guillaume.Beaujean@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 17 065 40 03 17
E-mail: Guillaume.Beaujean@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: louyetcarr@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 9:00 - 12:00
13:00 - 17:00

BMW L. Louyet S.A. (Mons)

Rue des Sandrinettes 48 7033 Mons-Cuesmes
Rue des Sandrinettes 48
7033 Mons-Cuesmes

    1. BMW Testrit

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte.

      Vraag hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak.
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Ontdek hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top