Overslaan en naar de inhoud gaan

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET MONS.

Rue des Sandrinettes 48
7033 Mons-Cuesmes
 

Tel.:        065 40 02 00
E-Mail:    mons@louyet.be

BTW       BE 0757 976 014


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Bruno Istat
Bruno Istat
Operational Director

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.be

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.be


Michel Van Assche
Michel Van Assche
Sales Manager

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.be
Fabien Duhin
Fabien Duhin
Verkoopafgevaardigde

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.be
Karel Leloir
Karel Leloir
Verkoopafgevaardigde

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.be
Anthony Demeuldre
Anthony Demeuldre
Sales Advisor

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Anthony.Demeuldre@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Anthony.Demeuldre@louyet.be
Isabella Driesen
Isabella Driesen
Sales Advisor

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Isabella.Driesen@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Isabella.Driesen@louyet.be
Maxime Acquisto
Maxime Acquisto
Product Genius

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Maxime.Acquisto@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Maxime.Acquisto@louyet.be
Loris Pieragostini
Loris Pieragostini
Product Genius

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Loris.Pieragostini@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Loris.Pieragostini@louyet.be


Michel Van Assche
Michel Van Assche
Sales Manager

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.be
Sébastien Michel
Sébastien Michel
Sales Advisor

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.be

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.be
Isabella Driesen
Isabella Driesen
Sales Advisor

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Isabella.Driesen@louyet.be

Tel: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Isabella.Driesen@louyet.be
William Buffe
William Buffe
Sales Administration Officer

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.be

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.be
Carine Thiebaux
Carine Thiebaux
Sales Administration Officer

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.be

Tel: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.be


Jean-François Ballez
Jean-François Ballez
Aftersales Manager

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: jean-francois.ballez@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: jean-francois.ballez@louyet.be
Lory d'Adamo
Lory d'Adamo
Aftersales Advisor & Reception

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be
Arnaud Delneste
Arnaud Delneste
Service Advisor

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Arnaud.Delneste@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Arnaud.Delneste@louyet.be
Tiphany Squelard
Tiphany Squelard
Service Advisor

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Tiphany.Squelard@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Tiphany.Squelard@louyet.be
William Mal Mattioli
William Mal Mattioli
Service Advisor

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: William.Mal-Mattioli@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: William.Mal-Mattioli@louyet.be
Alexia Lairain
Alexia Lairain
Service Advisor

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Alexia.Lairain@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Alexia.Lairain@louyet.be
Michael Di Nanno
Michael Di Nanno
Workshop Coordinator

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Michael.Di-Nanno@louyet.be

Tel: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Michael.Di-Nanno@louyet.be


Hugues Moriau
Hugues Moriau
Parts Coordinator

Tel: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.be

Tel: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.be


Guy Duez
Guy Duez
Service Advisor

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.be

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.be
Fabian Carlier
Fabian Carlier
Service Advisor

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.be

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.be
Paolo Peeters
Paolo Peeters
Service Advisor

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Paolo.Peeters@louyet.be

Tel: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Paolo.Peeters@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager
Maxime Gilmart
Maxime Gilmart
Marketing Project Manager
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Creative Marketing Coordinator
Alexandrine de Ghellinck FR/NL
Alexandrine de Ghellinck
Digital Marketing Coordinator
Valentin Van Vooren
Valentin Van Vooren
Marketing Assistant


Caroline Demain
Caroline Demain
HR Manager

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Caroline.Demain@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Caroline.Demain@louyet.be
Laeticia Leeman
Laeticia Leeman
Talent Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be


Mélanie Vandurme
Mélanie Vandurme
Sales Administration Officer

Tel: 065 40 02 06 065 40 02 06
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.be

Tel: 065 40 02 06 065 40 02 06
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.be

SHOWROOM

Contact

Tel.: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: mons@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Tel.: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Tel.: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Tel.: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: carrosserie.mons@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Tel.: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 9:00 - 12:00
13:00 - 17:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top