Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET MONS.

Rue des Sandrinettes 48
7033 Mons-Cuesmes

Tél.: 065 40 02 00
Mail: mons@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0454 625 538


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Operationeel Directeur
Bruno Istat
Operationeel Directeur

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.net.bmw.be




Marketing Manager Louyet Brussels
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be
Kevin Van Cutsem
Kevin Van Cutsem
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing Assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


HR
Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Michel Van Assche
Michel Van Assche
Sales Manager

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Michel.Van-Assche@louyet.net.bmw.be
Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Fabien Duhin
Fabien Duhin
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Fabien.Duhin@louyet.net.bmw.be
Olivier Noël
Olivier Noël
Verkoopafgevaardigde & Diplomatic Sales

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Olivier.Noel@louyet.net.bmw.be
Karel Leloir
Karel Leloir
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Karel.Leloir@louyet.net.bmw.be
Lorenzo Mingerulli
Lorenzo Mingerulli
Product Genius

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Lorenzo.Mingerulli@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Lorenzo.Mingerulli@louyet.net.bmw.be
Mélanie Vandurme
Mélanie Vandurme
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: Melanie.Vandurme@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Verantwoordelijke BMW Premium Selection
Mike Kempeneers
Mike Kempeneers
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Mike.Kempeneers@louyet.net.bmw.be
William Buffe
William Buffe
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: William.Buffe@louyet.net.bmw.be
Carine Thiebaux
Carine Thiebaux
Verkoopsadministratie

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 10 45 065 40 10 45
E-mail: Carine.Thiebaux@louyet.net.bmw.be


Daniel Barant
Daniel Barant
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon: 065 40 03 11 065 40 03 11
E-mail: Daniel.Barant@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 11 065 40 03 11
E-mail: Daniel.Barant@louyet.net.bmw.be
Guillaume Chevalier
Guillaume Chevalier
Werkplaats verantwoordelijke

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Guillaume.Chevalier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Guillaume.Chevalier@louyet.net.bmw.be
Lionel Konarski
Lionel Konarski
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lionel.Konarski@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lionel.Konarski@louyet.net.bmw.be
Olivier Descamps
Olivier Descamps
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Olivier.Descamps@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Olivier.Descamps@louyet.net.bmw.be
Lory d'Adamo
Lory d'Adamo
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Lory.Dadamo@louyet.net.bmw.be
Jonathan François
Jonathan François
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Jonathan.Francois@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Jonathan.Francois@louyet.net.bmw.be
Bénédicte Van Hese
Bénédicte Van Hese
Receptie

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Benedicte.Van-Hese@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: Benedicte.Van-Hese@louyet.net.bmw.be


Jérôme Paternoster
Jérôme Paternoster
Verantwoordelijke Carrosseries Group Louyet
Guy Duez
Guy Duez
Verantwoordelijke Carrosserie en Receptie

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Guy.Duez@louyet.net.bmw.be
Fabian Carlier
Fabian Carlier
Receptie

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: Fabian.Carlier@louyet.net.bmw.be


Hugues Moriau
Hugues Moriau
Verantwoordelijke magazijn

Telefoon: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 16 065 40 03 16
E-mail: Hugues.Moriau@louyet.net.bmw.be
Damien Schiavon
Damien Schiavon
Magazijn - Receptie

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: Damien.Schiavon@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: Damien.Schiavon@louyet.net.bmw.be
Guillaume Beaujean
Guillaume Beaujean
Magazijn

Telefoon: 065 40 03 17 065 40 03 17
E-mail: Guillaume.Beaujean@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 065 40 03 17 065 40 03 17
E-mail: Guillaume.Beaujean@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 065 40 02 04 065 40 02 04
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: 8:00 - 12:00

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 065 40 03 10 065 40 03 10
E-mail: receptionmons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 18:00
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 065 82 21 88 065 82 21 88
E-mail: louyetcarr@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 065 40 03 15 065 40 03 15
E-mail: mons@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 9:00 - 12:00
13:00 - 17:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top