Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET BRUSSELS.

Leuvensesteenweg 864
1140 Brussel

Tel: 02 730 49 11
E-mail: brussels@louyet.be

BTW: BE 0758 619 479

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be


Finance & Operations Manager Louyet Brussels
Pieter-Jan Scheir
Finance & Operations Manager

Telefoon 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail pieter-jan.scheir@louyet.be

Telefoon 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail pieter-jan.scheir@louyet.be
Robin De Cocker
Robin De Cocker
Business Controller

Telefoon 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail robin.de-cocker@louyet.be

Telefoon 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail robin.de-cocker@louyet.be
Patricia Windels
Patricia Windels
Accountancy

Telefoon 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail patricia.windels@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail patricia.windels@louyet.net.bmw.be
Anne-Michelle Cumps
Anne-Michelle Cumps
Sales Administration Officer
Eveline Dergent
Eveline Dergent
Commercial Administration

Telefoon 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail eveline.dergent@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail eveline.dergent@louyet.net.bmw.be
Nele De Pril
Nele De Pril
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail nele.de-pril@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail nele.de-pril@louyet.net.bmw.be
Arbenita Dzelili
Arbenita Dzelili
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 32 02 730 49 32
E-mail arbenita.dzelili@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 32 02 730 49 32
E-mail arbenita.dzelili@louyet.net.bmw.be
Koen Gevers
Koen Gevers
Facility & HSE Management

Telefoon 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail koen.gevers@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail koen.gevers@louyet.net.bmw.be


Marketing Manager Louyet Brussels
Anne Potemans
Marketing Manager

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be




Sales Manager Louyet Brussels
Laurent De win
Sales Manager

Telefoon 02 730 49 09 02 730 49 09
E-mail laurent.de-win@louyet.be

Telefoon 02 730 49 09 02 730 49 09
E-mail laurent.de-win@louyet.be
Fleet Sales Louyet Brussels
Koen Mertens
Fleet Sales Supervisor

Telefoon 02 730 48 12 02 730 48 12
E-mail koen.mertens@louyet.be

Telefoon 02 730 48 12 02 730 48 12
E-mail koen.mertens@louyet.be
Diplomatic Sales Louyet Brussels
Marc Moncousin
Diplomatic Sales Supervisor

Telefoon 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail marc.moncousin@louyet.be

Telefoon 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail marc.moncousin@louyet.be
Fleet Sales Louyet Brussels
Olivier Vinck
Fleet Sales Business Developer

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Bernard Delange
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 27 02 730 49 27
E-mail bernard.delange@louyet.be

Telefoon 02 730 49 27 02 730 49 27
E-mail bernard.delange@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Dirk Vanderstede
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail dirk.vanderstede@louyet.be

Telefoon 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail dirk.vanderstede@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Staf Wyns
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail staf.wyns@louyet.be

Telefoon 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail staf.wyns@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Christophe Courmont
Sales Executive

Telefoon 02 730 48 11 02 730 48 11
E-mail christophe.courmont@louyet.be

Telefoon 02 730 48 11 02 730 48 11
E-mail christophe.courmont@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Adriano Sigona
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail adriano.sigona@louyet.be

Telefoon 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail adriano.sigona@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Bjorn Swinnen
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 66 02 730 49 66
E-mail bjorn.swinnen@louyet.be

Telefoon 02 730 49 66 02 730 49 66
E-mail bjorn.swinnen@louyet.be
Product Genius Louyet Brussels
William De Donnea
Product Genius

Telefoon 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail william.de-donnea@louyet.be

Telefoon 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail william.de-donnea@louyet.be
Delivery Louyet Brussels
Steven Wallenus
Delivery Coordinator

Telefoon 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail steven.wallenus@louyet.be

Telefoon 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail steven.wallenus@louyet.be
Delivery Louyet Brussels
Tanguy Legrand
Delivery Officer

Telefoon 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail tanguy.legrand@louyet.be

Telefoon 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail tanguy.legrand@louyet.be


Premium Selection Manager
Philippe De Ridder
Premium Selection Manager

Telefoon 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail philippe.de-ridder@louyet.be

Telefoon 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail philippe.de-ridder@louyet.be
Sales Executive Premium Selection
Koen Aps
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail koen.aps@louyet.be

Telefoon 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail koen.aps@louyet.be
Sales Executive Premium Selection
Charles John Sevilla Marquita
Sales Executive
Sales Executive Premium Selection
Gabriel Van Londersele
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 93 02 730 49 93
E-mail gabriel.van-londersele@louyet.be

Telefoon 02 730 49 93 02 730 49 93
E-mail gabriel.van-londersele@louyet.be
Sales Administration Premium Selection
Edouard De Raeymaeker
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail edouard.de-raeymaeker@louyet.be

Telefoon 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail edouard.de-raeymaeker@louyet.be


After Sales Manager Louyet Brussels
Ludwig Devadder
After Sales Manager

Telefoon 02 730 49 70 02 730 49 70
E-mail ludwig.devadder@louyet.be

Telefoon 02 730 49 70 02 730 49 70
E-mail ludwig.devadder@louyet.be
After Sales Coordinator Louyet Brussels
Aline Maurey
After Sales Coordinator

Telefoon 02 730 49 26 02 730 49 26
E-mail aline.maurey@louyet.be

Telefoon 02 730 49 26 02 730 49 26
E-mail aline.maurey@louyet.be
Tom De Decker
Tom De Decker
Customer Care Coordinator

Telefoon 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail tom.de-decker@louyet.be

Telefoon 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail tom.de-decker@louyet.be
Thierry Buelens
Thierry Buelens
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail thierry.buelens@louyet.be

Telefoon 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail thierry.buelens@louyet.be
Luc Baudewijns
Luc Baudewijns
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 08 02 730 49 08
E-mail luc.baudewijns@louyet.be

Telefoon 02 730 49 08 02 730 49 08
E-mail luc.baudewijns@louyet.be
Guy Chevalier
Guy Chevalier
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail guy.chevalier@louyet.be

Telefoon 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail guy.chevalier@louyet.be
Christian Cornelis
Christian Cornelis
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail christian.cornelis@louyet.be

Telefoon 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail christian.cornelis@louyet.be
Miguel Furtado
Miguel Furtado
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail miguel.furtado@louyet.be

Telefoon 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail miguel.furtado@louyet.be
Gaelle Akinmade
Gaelle Akinmade
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 74 02 730 49 74
E-mail gaelle.akinmade@louyet.be

Telefoon 02 730 49 74 02 730 49 74
E-mail gaelle.akinmade@louyet.be
Thierry Wegnez
Thierry Wegnez
Service Advisor

Telefoon 02 730 48 95 02 730 48 95
E-mail thierry.wegnez@louyet.be

Telefoon 02 730 48 95 02 730 48 95
E-mail thierry.wegnez@louyet.be
Aaron Oyen
Aaron Oyen
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail aaron.oyen@louyet.be

Telefoon 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail aaron.oyen@louyet.be
Workshop Coordinator Louyet Brussels
Bart Tondeur
Workshop Coordinator

Telefoon 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail bart.tondeur@louyet.be

Telefoon 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail bart.tondeur@louyet.be
Akin Akyurek
Akin Akyurek
Junior Workshop Coordinator

Telefoon 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail akin.akyurek@louyet.be

Telefoon 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail akin.akyurek@louyet.be


Olivier Tordeur
Olivier Tordeur
Body Workshop

Telefoon 02 730 48 21 02 730 48 21
E-mail olivier.tordeur@bgccarrosserie.be

Telefoon 02 730 48 21 02 730 48 21
E-mail olivier.tordeur@bgccarrosserie.be
Adriano Rossi
Adriano Rossi
Body Workshop

Telefoon 02 730 49 39 02 730 49 39
E-mail adriano.rossi@bgccarrosserie.be

Telefoon 02 730 49 39 02 730 49 39
E-mail adriano.rossi@bgccarrosserie.be


Christian Borremans
Christian Borremans
Parts Advisor

Telefoon 02 730 49 14 02 730 49 14
E-mail christian.borremans@louyet.be

Telefoon 02 730 49 14 02 730 49 14
E-mail christian.borremans@louyet.be
Christophe Dendal
Christophe Dendal
Parts Advisor

Telefoon 02 730 49 62 02 730 49 62
E-mail christophe.dendal@louyet.be

Telefoon 02 730 49 62 02 730 49 62
E-mail christophe.dendal@louyet.be
Eduardo Tausia
Eduardo Tausia
Parts Advisor

Telefoon 02 730 49 33 02 730 49 33
E-mail eduardo.tausia@louyet.be

Telefoon 02 730 49 33 02 730 49 33
E-mail eduardo.tausia@louyet.be
René Hubert
René Hubert

Telefoon 02 730 49 05 02 730 49 05
E-mail rene.hubert@louyet.be

Telefoon 02 730 49 05 02 730 49 05
E-mail rene.hubert@louyet.be
Hervé Stiennon
Hervé Stiennon

Telefoon 02 730 49 34 02 730 49 34
E-mail herve.stiennon@louyet.be

Telefoon 02 730 49 34 02 730 49 34
E-mail herve.stiennon@louyet.be
Michael Beesman
Michael Beesman

Telefoon 02 730 49 04 02 730 49 04
E-mail michael.beesman@louyet.be

Telefoon 02 730 49 04 02 730 49 04
E-mail michael.beesman@louyet.be

SHOWROOM New Cars

Contact :
Telefoon 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

SHOWROOM Premium Selection

Contact :
Telefoon 02 730 49 49 02 730 49 49
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 09.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

AFSPRAAKNAME Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.00 - 18.00

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.30

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Koetswerk

Contact :
Telefoon 02 730 48 17 02 730 48 17
E-mail brussels@bgccarrosserie.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.00

BESTELLEN & OPHALEN Wisselstukken en Accessoires

Contact :
E-mail parts-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Do 08.00 - 12.00 / 13.00 - 16.00
Vr 08.00 - 12.00 / 13.00 - 15.00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Maak een Sales Afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Maak een Service Afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze Nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top