Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET BRUSSELS.

Leuvensesteenweg 864
1140 Brussel

Tel: 02 730 49 11
E-mail: brussels@louyet.be

BTW: BE 0758 619 479


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Alexis Van Hoeck
Alexis Van Hoeck
Operational Director


Alexandre Crousse-Vincent
Alexandre Crousse-Vincent
Sales Manager
Marc Moncousin
Marc Moncousin
Diplomatic Sales Supervisor

Tel: 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail: marc.moncousin@louyet.be

Tel: 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail: marc.moncousin@louyet.be
Dirk Vanderstede
Dirk Vanderstede
Sales Executive

Tel: 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail: dirk.vanderstede@louyet.be

Tel: 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail: dirk.vanderstede@louyet.be
Staf Wyns
Staf Wyns
Sales Executive

Tel: 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail: staf.wyns@louyet.be

Tel: 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail: staf.wyns@louyet.be
Adriano Sigona
Adriano Sigona
Sales Executive

Tel: 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail: adriano.sigona@louyet.be

Tel: 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail: adriano.sigona@louyet.be
Marco Palmeri
Marco Palmeri
Sales Executive

Tel: 02 730 48 17 02 730 48 17
E-mail: marco.palmeri@louyet.be

Tel: 02 730 48 17 02 730 48 17
E-mail: marco.palmeri@louyet.be
Charles John Sevilla Marquita
Charles John Sevilla Marquita
Sales Executive
Omar Aziz Product Genius
Omar Aziz
Product Genius

Tel: 02 730 48 90 02 730 48 90
E-mail: omar.aziz@louyet.be

Tel: 02 730 48 90 02 730 48 90
E-mail: omar.aziz@louyet.be
Sebastien Dayez Product Genius
Sebastien Dayez
Product Genius

Tel: 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail: sebastien.dayez@louyet.be

Tel: 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail: sebastien.dayez@louyet.be
Delivery Louyet Brussels
Steven Wallenus
Delivery Coordinator

Tel: 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail: steven.wallenus@louyet.be

Tel: 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail: steven.wallenus@louyet.be
Tanguy Legrand
Tanguy Legrand
Delivery Officer

Tel: 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail: tanguy.legrand@louyet.be

Tel: 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail: tanguy.legrand@louyet.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Sales Executive Premium Selection
Koen Aps
Sales Executive

Tel: 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail: koen.aps@louyet.be

Tel: 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail: koen.aps@louyet.be
Gabriel Van Londersele
Gabriel Van Londersele
Sales Executive


Mathieu Pauwels
Mathieu Pauwels
After Sales Manager

Tel: 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail: mathieu.pauwels@louyet.be

Tel: 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail: mathieu.pauwels@louyet.be
Stephen Englebert FR/NL
Stephen Englebert
After Sales Coordinator

Tel: 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail: stephen.englebert@louyet.be

Tel: 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail: stephen.englebert@louyet.be
Tim Van Heusden
Tim Van Heusden
Parts Coordinator

Tel: 02 730 49 65 02 730 49 65
E-mail: tim.vanheusden@louyet.be

Tel: 02 730 49 65 02 730 49 65
E-mail: tim.vanheusden@louyet.be
Savio Ndayishimiye FR/NL
Savio Ndayishimiye
Service Advisor

Tel: 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail: savio.ndayishimiye@louyet.be

Tel: 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail: savio.ndayishimiye@louyet.be
Valérie Lim FR/NL
Valérie Lim
Service Advisor

Tel: 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail: valerie.lim@louyet.be

Tel: 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail: valerie.lim@louyet.be
Ilyas Rifai FR/NL
Ilyas Rifai
Service Advisor

Tel: 02 730 49 29 02 730 49 29
E-mail: ilyas.rifai@louyet.be

Tel: 02 730 49 29 02 730 49 29
E-mail: ilyas.rifai@louyet.be
Thierry Buelens
Thierry Buelens
Service Advisor

Tel: 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail: thierry.buelens@louyet.be

Tel: 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail: thierry.buelens@louyet.be
Guy Chevalier NL/FR
Guy Chevalier
Service Advisor

Tel: 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail: guy.chevalier@louyet.be

Tel: 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail: guy.chevalier@louyet.be
Bart Tondeur NL/FR
Bart Tondeur
Workshop Coordinator

Tel: 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail: bart.tondeur@louyet.be

Tel: 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail: bart.tondeur@louyet.be
Akin Akyurek NL/FR
Akin Akyurek
Junior Workshop Coordinator

Tel: 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail: akin.akyurek@louyet.be

Tel: 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail: akin.akyurek@louyet.be
Adrien Rossi
Adrien Rossi
Body Workshop

Tel: 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail: adrien.rossi@bgccarrosserie.be

Tel: 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail: adrien.rossi@bgccarrosserie.be
Christophe Dendal
Christophe Dendal
Parts Advisor

Tel: 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail: parts-brussels@louyet.be

Tel: 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail: parts-brussels@louyet.be
Hervé Stiennon
Hervé Stiennon
Parts Advisor

Tel: 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail: parts-brussels@louyet.be

Tel: 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail: parts-brussels@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Robin De Cocker
Robin De Cocker
Business Controller

Tel: 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail: robin.de-cocker@louyet.be

Tel: 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail: robin.de-cocker@louyet.be
Patricia Windels
Patricia Windels
Accountancy
Anne-Michelle Cumps
Anne-Michelle Cumps
Sales Administration Coordinator
Arbenita Dzelili
Arbenita Dzelili
Sales Administration Officer
Louis Sestili
Louis Sestili
Credit Controller

Tel: 02 730 48 92 02 730 48 92
E-mail: Louis.sestili@louyet.be

Tel: 02 730 48 92 02 730 48 92
E-mail: Louis.sestili@louyet.be
Koen Gevers
Koen Gevers
Facility & HSE Management

Tel: 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail: koen.gevers@louyet.net.bmw.be

Tel: 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail: koen.gevers@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM Nieuwe Wagens

Contact :
Telefoon 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

SHOWROOM Premium Selection

Contact :
Telefoon 02 730 49 49 02 730 49 49
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 09.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

AFSPRAAKNAME Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.00 - 18.00

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.30

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Koetswerk

Contact :
Telefoon 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail brussels@bgccarrosserie.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.00

BESTELLEN & OPHALEN Wisselstukken en Accessoires

Contact :
E-mail parts-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Do 08.00 - 12.00 / 13.00 - 16.00
Vr 08.00 - 12.00 / 13.00 - 15.00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top