Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET BRUSSELS.

Leuvensesteenweg 864
1140 Brussel

Tel: 02 730 49 11
E-mail: brussels@louyet.be

BTW: BE 0758 619 479


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be


Finance & Operations Manager Louyet Brussels
Pieter-Jan Scheir
Finance & Operations Manager

Telefoon 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail pieter-jan.scheir@louyet.be

Telefoon 02 730 49 03 02 730 49 03
E-mail pieter-jan.scheir@louyet.be
Robin De Cocker
Robin De Cocker
Business Controller

Telefoon 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail robin.de-cocker@louyet.be

Telefoon 02 730 48 13 02 730 48 13
E-mail robin.de-cocker@louyet.be
Patricia Windels
Patricia Windels
Accountancy

Telefoon 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail patricia.windels@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 40 02 730 49 40
E-mail patricia.windels@louyet.net.bmw.be
Anne-Michelle Cumps
Anne-Michelle Cumps
Sales Administration Officer
Nele De Pril
Nele De Pril
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail nele.de-pril@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 23 02 730 49 23
E-mail nele.de-pril@louyet.net.bmw.be
Arbenita Dzelili
Arbenita Dzelili
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 32 02 730 49 32
E-mail arbenita.dzelili@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 32 02 730 49 32
E-mail arbenita.dzelili@louyet.net.bmw.be
Koen Gevers
Koen Gevers
Facility & HSE Management

Telefoon 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail koen.gevers@louyet.net.bmw.be

Telefoon 02 730 49 31 02 730 49 31
E-mail koen.gevers@louyet.net.bmw.be


Marketing Manager Louyet Brussels
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be

Telefoon 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail anne.potemans@louyet.be
Kevin Van Cutsem
Kevin Van Cutsem
Marketing Coördinator

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 02 360 08 80 02 360 08 80
E-mail: Kevin.Van-Cutsem@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing Assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be




Sales Manager Louyet Brussels
Alexandre Crousse-Vincent
Sales Manager

Telefoon 02 730 49 09 02 730 49 09
E-mail alexandre.crousse-vincent@louyet.be

Telefoon 02 730 49 09 02 730 49 09
E-mail alexandre.crousse-vincent@louyet.be
Fleet Sales Louyet Brussels
Koen Mertens
Fleet Sales Supervisor

Telefoon 02 730 48 12 02 730 48 12
E-mail koen.mertens@louyet.be

Telefoon 02 730 48 12 02 730 48 12
E-mail koen.mertens@louyet.be
Diplomatic Sales Louyet Brussels
Marc Moncousin
Diplomatic Sales Supervisor

Telefoon 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail marc.moncousin@louyet.be

Telefoon 02 730 48 16 02 730 48 16
E-mail marc.moncousin@louyet.be
Fleet Sales Louyet Brussels
Olivier Vinck
Fleet Sales Business Developer

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Bernard Delange
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 27 02 730 49 27
E-mail bernard.delange@louyet.be

Telefoon 02 730 49 27 02 730 49 27
E-mail bernard.delange@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Dirk Vanderstede
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail dirk.vanderstede@louyet.be

Telefoon 02 730 49 55 02 730 49 55
E-mail dirk.vanderstede@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Staf Wyns
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail staf.wyns@louyet.be

Telefoon 02 730 49 24 02 730 49 24
E-mail staf.wyns@louyet.be
Sales Executive Louyet Brussels
Adriano Sigona
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail adriano.sigona@louyet.be

Telefoon 02 730 49 64 02 730 49 64
E-mail adriano.sigona@louyet.be
Sales Executive
Bjorn Swinnen
Sales Executive

Marco Palmeri

Telefoon 02 730 48 17 02 730 48 17
E-mail marco.palmeri@louyet.be

Marco Palmeri

Telefoon 02 730 48 17 02 730 48 17
E-mail marco.palmeri@louyet.be
Sales Executive
Charles John Sevilla Marquita
Sales Executive
Product Genius
Sebastien Dayez
Product Genius

Sebastien Dayez

Telefoon 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail sebastien.dayez@louyet.be

Sebastien Dayez

Telefoon 02 730 48 81 02 730 48 81
E-mail sebastien.dayez@louyet.be
Product Genius
Omar Aziz
Product Genius

Omar Aziz

Telefoon 02 730 48 90 02 730 48 90
E-mail omar.aziz@louyet.be

Omar Aziz

Telefoon 02 730 48 90 02 730 48 90
E-mail omar.aziz@louyet.be
Delivery Louyet Brussels
Steven Wallenus
Delivery Coordinator

Telefoon 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail steven.wallenus@louyet.be

Telefoon 02 730 49 83 02 730 49 83
E-mail steven.wallenus@louyet.be
Delivery Louyet Brussels
Tanguy Legrand
Delivery Officer

Telefoon 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail tanguy.legrand@louyet.be

Telefoon 02 730 48 14 02 730 48 14
E-mail tanguy.legrand@louyet.be


Premium Selection Manager
Philippe De Ridder
Premium Selection Manager

Telefoon 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail philippe.de-ridder@louyet.be

Telefoon 02 730 49 61 02 730 49 61
E-mail philippe.de-ridder@louyet.be
Sales Executive Premium Selection
Koen Aps
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail koen.aps@louyet.be

Telefoon 02 730 49 95 02 730 49 95
E-mail koen.aps@louyet.be
Sales Executive Premium Selection
Gabriel Van Londersele
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 93 02 730 49 93
E-mail gabriel.van-londersele@louyet.be

Telefoon 02 730 49 93 02 730 49 93
E-mail gabriel.van-londersele@louyet.be
Sales Executive
William De Donnea
Sales Executive

Telefoon 02 730 49 92 02 730 49 92
E-mail william.de-donnea@louyet.be

Telefoon 02 730 49 92 02 730 49 92
E-mail william.de-donnea@louyet.be
Sales Administration Premium Selection
Edouard De Raeymaeker
Sales Administration

Telefoon 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail edouard.de-raeymaeker@louyet.be

Telefoon 02 730 49 81 02 730 49 81
E-mail edouard.de-raeymaeker@louyet.be


After Sales Manager
Tom De Decker
After Sales Manager

Telefoon 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail tom.de-decker@louyet.be

Telefoon 02 730 49 07 02 730 49 07
E-mail tom.de-decker@louyet.be
Service Reception Coordinator Louyet Brussels
Aline Maurey
Service Reception Coordinator

Telefoon 02 730 49 26 02 730 49 26
E-mail aline.maurey@louyet.be

Telefoon 02 730 49 26 02 730 49 26
E-mail aline.maurey@louyet.be
Thierry Buelens
Thierry Buelens
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail thierry.buelens@louyet.be

Telefoon 02 730 49 69 02 730 49 69
E-mail thierry.buelens@louyet.be
Luc Baudewijns
Luc Baudewijns
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 08 02 730 49 08
E-mail luc.baudewijns@louyet.be

Telefoon 02 730 49 08 02 730 49 08
E-mail luc.baudewijns@louyet.be
Guy Chevalier
Guy Chevalier
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail guy.chevalier@louyet.be

Telefoon 02 730 49 89 02 730 49 89
E-mail guy.chevalier@louyet.be
Christian Cornelis
Christian Cornelis
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail christian.cornelis@louyet.be

Telefoon 02 730 49 98 02 730 49 98
E-mail christian.cornelis@louyet.be
Miguel Furtado
Miguel Furtado
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail miguel.furtado@louyet.be

Telefoon 02 730 49 36 02 730 49 36
E-mail miguel.furtado@louyet.be
Gaelle Akinmade
Gaelle Akinmade
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 74 02 730 49 74
E-mail gaelle.akinmade@louyet.be

Telefoon 02 730 49 74 02 730 49 74
E-mail gaelle.akinmade@louyet.be
Thierry Wegnez
Thierry Wegnez
Service Advisor

Telefoon 02 730 48 95 02 730 48 95
E-mail thierry.wegnez@louyet.be

Telefoon 02 730 48 95 02 730 48 95
E-mail thierry.wegnez@louyet.be
Aaron Oyen
Aaron Oyen
Service Advisor

Telefoon 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail aaron.oyen@louyet.be

Telefoon 02 730 49 75 02 730 49 75
E-mail aaron.oyen@louyet.be
Workshop Coordinator Louyet Brussels
Bart Tondeur
Workshop Coordinator

Telefoon 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail bart.tondeur@louyet.be

Telefoon 02 730 49 46 02 730 49 46
E-mail bart.tondeur@louyet.be
Akin Akyurek
Akin Akyurek
Junior Workshop Coordinator

Telefoon 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail akin.akyurek@louyet.be

Telefoon 02 730 49 63 02 730 49 63
E-mail akin.akyurek@louyet.be


Olivier Tordeur
Olivier Tordeur
Body Workshop

Telefoon 02 730 48 21 02 730 48 21
E-mail olivier.tordeur@bgccarrosserie.be

Telefoon 02 730 48 21 02 730 48 21
E-mail olivier.tordeur@bgccarrosserie.be
Adrien Rossi
Adrien Rossi
Body Workshop

Telefoon 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail adrien.rossi@bgccarrosserie.be

Telefoon 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail adrien.rossi@bgccarrosserie.be


Parts Coordinator Louyet Brussels
Tim Vanheusden
Parts Coordinator

Tel 02 730 49 65 02 730 49 65
E-mail tim.vanheusden@louyet.be

Tel 02 730 49 65 02 730 49 65
E-mail tim.vanheusden@louyet.be
Christian Borremans
Christian Borremans
Parts Advisor

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be
Christophe Dendal
Christophe Dendal
Parts Advisor

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be
Eduardo Tausia
Eduardo Tausia
Parts Advisor

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be
René Hubert
René Hubert

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be
Hervé Stiennon
Hervé Stiennon

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

Telefoon 02 730 48 80 02 730 48 80
E-mail parts-brussels@louyet.be

SHOWROOM New Cars

Contact :
Telefoon 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

SHOWROOM Premium Selection

Contact :
Telefoon 02 730 49 49 02 730 49 49
E-mail brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 09.30 - 18.30
Za 10.00 - 17.00

AFSPRAAKNAME Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 08.00 - 18.00

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Onderhoud

Contact :
Telefoon 02 730 49 77 02 730 49 77
E-mail service-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.30

AFZETTEN & OPHALEN Wagen Koetswerk

Contact :
Telefoon 02 730 49 17 02 730 49 17
E-mail brussels@bgccarrosserie.be

Openingsuren :

Ma - Vr 07.30 - 18.00

BESTELLEN & OPHALEN Wisselstukken en Accessoires

Contact :
E-mail parts-brussels@louyet.be

Openingsuren :

Ma - Do 08.00 - 12.00 / 13.00 - 16.00
Vr 08.00 - 12.00 / 13.00 - 15.00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top