Overslaan en naar de inhoud gaan

CONTACT & OPENINGSUREN.

Louyet Waterloo.

Chaussée de Bruxelles, 54
1410 Waterloo

Tel.:        02 352 03 30
E-Mail:    waterloo@louyet.be

BTW       BE 0435 448 143


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Jean-Benoit de Castillo
Jean-Benoit de Castillo
Operational Director


Gilles Sol
Gilles Sol
Sales Manager

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@louyet.be
Gilles Virgo
Gilles Virgo
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@louyet.be
Enrique Waldrant
Enrique Waldrant
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@louyet.be
Valentin Flevaris
Valentin Flevaris
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Valentin.Flevaris@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Valentin.Flevaris@louyet.be
Sam Dos Santos Ramos
Sam Dos Santos Ramos
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sam.Dos-Santos-Ramos@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Sam.Dos-Santos-Ramos@louyet.be
Tom Deneumoustier
Tom Deneumoustier
Product Genius

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Tom.Deneumoustier@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Tom.Deneumoustier@louyet.be


Anass Stitou
Anass Stitou
Sales Advisor

Tel: 010 48 04 60 010 48 04 60
E-mail: Anass.Stitou@louyet.be

Tel: 010 48 04 60 010 48 04 60
E-mail: Anass.Stitou@louyet.be
Leslie Craps
Leslie Craps
Delivery Officer


Mathieu Deblock
Mathieu Deblock
Aftersales Manager

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathieu.deblock@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathieu.deblock@louyet.be
Cedric De Greef
Cedric De Greef
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Cedric.De-Greef@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Cedric.De-Greef@louyet.be
Gladys Lebrun
Gladys Lebrun
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gladys.Lebrun@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gladys.Lebrun@louyet.be
Maxime Labrador
Maxime Labrador
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Maxime.Labrador@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Maxime.Labrador@louyet.be
Dominique Culot
Dominique Culot
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Dominique.Culot@louyet.be
Loren Laroche
Loren Laroche
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Loren.Laroche@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Loren.Laroche@louyet.be
Valentin Veraart
Valentin Veraart
Workshop Coordinator

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Valentin.Veraart@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Valentin.Veraart@louyet.be
Arnold Dhanens
Arnold Dhanens
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Arnold.Dhanens@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Arnold.Dhanens@louyet.be
Mathis Vochten
Mathis Vochten
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathis.Vochten@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathis.Vochten@louyet.be
Renaud Evenepoel
Renaud Evenepoel
Senior Technician

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Renaud.Evenepoel@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Renaud.Evenepoel@louyet.be


Alexis Verstappen
Alexis Verstappen
Parts Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@louyet.be
Olivier Wouters
Olivier Wouters
Parts Coordinator

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Olivier.Wouters@louyet.be


Damien Missa
Damien Missa
Bodyshop Advisor

Tel: 02 352 03 84 02 352 03 84
E-mail: Damien.Missa@louyet.be

Tel: 02 352 03 84 02 352 03 84
E-mail: Damien.Missa@louyet.be
Patrick Colson
Patrick Colson
Bodyshop Advisor

Tel: 02 352 03 53 02 352 03 53
E-mail: Patrick.Colson@louyet.be

Tel: 02 352 03 53 02 352 03 53
E-mail: Patrick.Colson@louyet.be
Jean-Sébastien Vanden Berg
Jean-Sébastien Vanden Berg
Service Advisor - Aftersales Bodyshop


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager
Maxime Gilmart
Maxime Gilmart
Marketing Project Manager
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Creative Marketing Coordinator
Alexandrine de Ghellinck FR/NL
Alexandrine de Ghellinck
Digital Marketing Coordinator
Valentin Van Vooren
Valentin Van Vooren
Marketing Assistant


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be
Laeticia Leeman
Laeticia Leeman
Talent Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be


Charlotte Vanvooren
Charlotte Vanvooren
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be
Deborah Fondu
Deborah Fondu
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Tel.: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Tel.: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: reception.waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Magazijn

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Tel.: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: parts.waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Tel.: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 – 12:00 & 13:00 – 17:00
Vr : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 16:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top