Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Louyet Waterloo.

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Telefoon: 02 352 03 30
E-Mail: waterloo@louyet.be

BTW : BE 0435.448.143


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Jean-Benoit de Castillo
Jean-Benoit de Castillo
Operational Director


Thomas Parisis
Thomas Parisis
Sales Manager

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Thomas.Parisis@louyet.be
Gilles Sol
Gilles Sol
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Sol@louyet.be
Gilles Virgo
Gilles Virgo
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gilles.Virgo@louyet.be
Enrique Waldrant
Enrique Waldrant
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Enrique.Waldrant@louyet.be
Nicolas Cleenewerck de Crayencour
Nicolas Cleenewerck de Crayencour
Product Genius

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: nicolas.de-crayencour@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: nicolas.de-crayencour@louyet.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Anass Stitou
Anass Stitou
Sales Advisor

Tel: 02 352 03 79 02 352 03 79
E-mail: Anass.Stitou@louyet.be

Tel: 02 352 03 79 02 352 03 79
E-mail: Anass.Stitou@louyet.be


Aftersales Manager
Mathieu Deblock
Aftersales Manager

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathieu.deblock@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Mathieu.deblock@louyet.be
Axel Almeida-Cruz
Axel Almeida-Cruz
Service Supervisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.Almeida-Cruz@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Axel.Almeida-Cruz@louyet.be
Alexandre Jacque
Alexandre Jacque
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexandre.jacque@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexandre.jacque@louyet.be
Arnold Dhanens
Arnold Dhanens
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Arnold.Dhanens@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Arnold.Dhanens@louyet.be
Corentin Georis
Corentin Georis
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Corentin.Georis@louyet.be
Gladys Lebrun
Gladys Lebrun
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gladys.Lebrun@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Gladys.Lebrun@louyet.be
Mathis Vochten
Mathis Vochten
Service Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: mathis.vochten@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: mathis.vochten@louyet.be
Patrick Colson
Patrick Colson
Bodyshop Advisor

Tel: 02 352 03 53 02 352 03 53
E-mail: Patrick.Colson@louyet.be

Tel: 02 352 03 53 02 352 03 53
E-mail: Patrick.Colson@louyet.be
Damien Missa
Damien Missa
Bodyshop Advisor

Tel: 02 352 03 84 02 352 03 84
E-mail: damien.missa@louyet.be

Tel: 02 352 03 84 02 352 03 84
E-mail: damien.missa@louyet.be
Alexis Verstappen
Alexis Verstappen
Parts Advisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: Alexis.Verstappen@louyet.be
Cedric De Greef
Cedric De Greef
Workshop Supervisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: cedric.de-greef@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: cedric.de-greef@louyet.be
Valentin Veraart
Valentin Veraart
Workshop Supervisor

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: valentin.veraart@louyet.be

Tel: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: valentin.veraart@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Charlotte Vanvooren
Charlotte Vanvooren
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be
Deborah Fondu
Deborah Fondu
Sales Administration

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: adminsales.waterloo@louyet.be
Cyril Meurs
Cyril Meurs
Accounting

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: cyril.meurs@louyet.be

Tel: 010 45 27 45 010 45 27 45
E-mail: cyril.meurs@louyet.be

Verkoop / Sales New Cars & Second Hands

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 19:00
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Magazijn

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: parts.waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 54
1410 Waterloo

Contact

Telefoon: 02 352 03 30 02 352 03 30
E-mail: waterloo@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 – 12:00 & 13:00 – 17:00
Vr : 08:30 – 12:00 & 13:00 – 16:00
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top