Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET LA LOUVIÈRE.

Rue de la Déportation 61
7100 La Louvière

Tél.: 064 77 30 30
Mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

TVA: BE0471 397 135


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Bruno Istat
Bruno Istat
Operational Director

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.be

Tel: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: bruno.istat@louyet.be


Boris Busu
Boris Busu
Sales Advisor

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Boris.Busu@louyet.net.bmw.be

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Boris.Busu@louyet.net.bmw.be
Mael Heinderyckx
Mael Heinderyckx
Sales Advisor
Salvatore Iacono
Salvatore Iacono
Sales Advisor
Charles Doncq
Charles Doncq
Product Genius

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Charles.Doncq@louyet.net.bmw.be

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Charles.Doncq@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection


Tom Marchand
Tom Marchand
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Tom.Marchand@louyet.net.bmw.be

Tel: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Tom.Marchand@louyet.net.bmw.be
Alexis Delfosse
Alexis Delfosse
Service Advisor
Aline Gilson
Aline Gilson
Service Advisor

Tel: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Aline.Gilson@louyet.net.bmw.be

Tel: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Aline.Gilson@louyet.net.bmw.be
Frédéric Korpak
Frédéric Korpak
Workshop Coordinator
Maurice Spetale FR/NL
Maurice Spetale
Parts Coordinator
Dimitri De Leeuw
Dimitri De Leeuw
Parts Advisor


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing Assistente
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Agnès Vaneker
Agnès Vaneker
Sales Administration Officer

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be

Tel: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top