Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT EN OPENINGSUREN.

LOUYET LA LOUVIÈRE.

Rue de la Déportation 61
7100 La Louvière

Tél.: 064 77 30 30
Mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

TVA: BE0471 397 135

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Bruno Istat
Bruno Istat
Operationeel Directeur

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.net.bmw.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Financieel Directeur

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Allan Tison
Allan Tison
Boekhouding

Telefoon: 071 50 99 31 071 50 99 31
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 50 99 31 071 50 99 31
E-mail: Allan.Tison@louyet.net.bmw.be
Julie Sauvenière
Julie Sauvenière
Assistente boekhouding

Telefoon: 071 20 22 72 071 20 22 72
E-mail: Julie.Sauveniere@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 72 071 20 22 72
E-mail: Julie.Sauveniere@louyet.net.bmw.be


Valerie Louyet
Valerie Louyet
Marketing Coördinator

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


HR
Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Boris Busu
Boris Busu
Verkoopafgevaardigde BMW M

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Boris.Busu@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Boris.Busu@louyet.net.bmw.be
Mael Heinderyckx
Mael Heinderyckx
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Mael.Heinderyckx@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Mael.Heinderyckx@louyet.net.bmw.be
Sébastien Michel
Sébastien Michel
Verkoopafgevaardigde

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.net.bmw.be
Kevin Manderlier
Kevin Manderlier
Product Genius

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: kevin.manderlier@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: kevin.manderlier@louyet.net.bmw.be
Agnès Vaneker
Agnès Vaneker
Verkoopsadministratie

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Verantwoordelijke BMW Premium Selection
Sébastien Michel
Sébastien Michel
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Sebastien.Michel@louyet.net.bmw.be
Agnès Vaneker
Agnès Vaneker
Verkoopsadministratie

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: Agnes.Vaneker@louyet.net.bmw.be


Pierre Mairesse
Pierre Mairesse
Receptieverantwoordelijke

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Pierre.Mairesse@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Pierre.Mairesse@louyet.net.bmw.be
Ludwig Ghidi
Ludwig Ghidi
Receptie

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Ludwig.Ghidi@louyet.net.bmw.be
Alexis Delfosse
Alexis Delfosse
Receptie

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Alexis.Delfosse@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Alexis.Delfosse@louyet.net.bmw.be
Tom Marchand
Tom Marchand
Receptie

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Tom.Marchand@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Tom.Marchand@louyet.net.bmw.be
Frédéric Korpak
Frédéric Korpak
Werkplaats verantwoordelijke

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Frederic.Korpak@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Frederic.Korpak@louyet.net.bmw.be


Jérôme Paternoster
Jérôme Paternoster
Verantwoordelijke Carrosseries Group Louyet
Alexis Delfosse
Alexis Delfosse
Carrosserie verantwoordelijke

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Alexis.Delfosse@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: Alexis.Delfosse@louyet.net.bmw.be


Maurice Spetale
Maurice Spetale
Verantwoordelijke magazijn

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Maurice.Spetale@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Maurice.Spetale@louyet.net.bmw.be
Maxime L'Hoir
Maxime L'Hoir
Magazijnier

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Maxime.Lhoir@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Maxime.Lhoir@louyet.net.bmw.be
Jean Nepper
Jean Nepper
Magazijnier

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Jean.Nepper@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: Jean.Nepper@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 064 77 30 36 064 77 30 36
E-mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 064 77 30 45 064 77 30 45
E-mail: receptionlalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 064 77 30 40 064 77 30 40
E-mail: lalouviere@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten

BMW L. Louyet S.A. (La Louvière)

Rue de la Déportation 61 7100 La Louvière
Rue de la Déportation 61
7100 La Louvière

    1. BMW Testrit

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte.

      Vraag hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak.
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Ontdek hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top