Overslaan en naar de inhoud gaan

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET NAMUR.

Chaussée de Marche 620
5100 Wierde

Tel.:        081 30 38 94
E-Mail:    namur@louyet.be

BTW       BE 0424 186 443


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Christophe Dalla Valle
Christophe Dalla Valle
Operational Director


Maxime Joniaux
Maxime Joniaux
Sales Advisor

Tel: 081 32 04 51 081 32 04 51
E-mail: Maxime.Joniaux@louyet.be

Tel: 081 32 04 51 081 32 04 51
E-mail: Maxime.Joniaux@louyet.be
Maxence Adam
Maxence Adam
Sales Advisor

Tel: 081 32 04 90 081 32 04 90
E-mail: Maxence.Adam@louyet.be

Tel: 081 32 04 90 081 32 04 90
E-mail: Maxence.Adam@louyet.be
Thibault Draye
Thibault Draye
Sales Advisor

Tel: 0479 62 25 99 0479 62 25 99
E-mail: Thibault.Draye@louyet.be

Tel: 0479 62 25 99 0479 62 25 99
E-mail: Thibault.Draye@louyet.be
Maxime Martin
Maxime Martin
Sales Advisor

Tel: 081 33 06 87 081 33 06 87
E-mail: Maxime.Martin@louyet.be

Tel: 081 33 06 87 081 33 06 87
E-mail: Maxime.Martin@louyet.be
Florent Mathieu
Florent Mathieu
Product Genius

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Florent.Mathieu@louyet.be

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Florent.Mathieu@louyet.be
Nathan Truyers
Nathan Truyers
Product Genius

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Nathan.Truyers@louyet.be

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Nathan.Truyers@louyet.be


Stephan Foret
Stephan Foret
Sales Manager

Tel: 084/220545 - 081/303894 084/220545 - 081/303894
E-mail: Stephan.Foret@louyet.be

Tel: 084/220545 - 081/303894 084/220545 - 081/303894
E-mail: Stephan.Foret@louyet.be
Michel De Beck
Michel De Beck
Sales Advisor

Tel: 081 33 06 80 081 33 06 80
E-mail: Michel.De-Beck@louyet.be

Tel: 081 33 06 80 081 33 06 80
E-mail: Michel.De-Beck@louyet.be
 Thomas Foulon
Thomas Foulon
Sales Advisor

Tel: 081 33 06 87 081 33 06 87
E-mail: Thomas.Foulon@louyet.be

Tel: 081 33 06 87 081 33 06 87
E-mail: Thomas.Foulon@louyet.be


Yves Debauche
Yves Debauche
After Sales Manager

Tel: 084 22 05 45 084 22 05 45
E-mail: Yves.Debauche@louyet.be

Tel: 084 22 05 45 084 22 05 45
E-mail: Yves.Debauche@louyet.be
David Rulli
David Rulli
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 081 25 01 10 081 25 01 10
E-mail: David.Rulli@louyet.be

Tel: 081 25 01 10 081 25 01 10
E-mail: David.Rulli@louyet.be
 Vincent Lagneaux
Vincent Lagneaux
Customer Support

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Vincent.Lagneaux@louyet.be

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: Vincent.Lagneaux@louyet.be
François Vanhoucke
François Vanhoucke
Customer Support

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: François.Vanhoucke@louyet.be

Tel: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: François.Vanhoucke@louyet.be
Arnaud Ninane
Arnaud Ninane
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 081 25 01 10 081 25 01 10
E-mail: arnaud.ninane@louyet.be

Tel: 081 25 01 10 081 25 01 10
E-mail: arnaud.ninane@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager
Maxime Gilmart
Maxime Gilmart
Marketing Project Manager
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Creative Marketing Coordinator
Alexandrine de Ghellinck FR/NL
Alexandrine de Ghellinck
Digital Marketing Coordinator
Valentin Van Vooren
Valentin Van Vooren
Marketing Assistant
Antonin Dussart
Antonin Dussart
Marketing Assistant


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be
Laeticia Leeman
Laeticia Leeman
Talent Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be
Allan Tison
Allan Tison
Tax Controller

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Allan.Tison@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Allan.Tison@louyet.be
Nicolas Wassereau
Nicolas Wassereau
Business Controller

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Nicolas.Wassereau@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Nicolas.Wassereau@louyet.be
Julie Sauvenière
Julie Sauvenière
Credit Officer
Caroline Dubois
Caroline Dubois
Financial Director

Tel: 081 32 04 91 081 32 04 91
E-mail: Caroline.Dubois@louyet.be

Tel: 081 32 04 91 081 32 04 91
E-mail: Caroline.Dubois@louyet.be
Maryline Gatot
Maryline Gatot
Delivery Officer

Tel: 081 33 06 89 081 33 06 89
E-mail: Maryline.Gatot@louyet.be

Tel: 081 33 06 89 081 33 06 89
E-mail: Maryline.Gatot@louyet.be
Manon Draye
Manon Draye
Delivery Officer Used Cars

Tel: 081 32 04 97 081 32 04 97
E-mail: manon.draye@louyet.be

Tel: 081 32 04 97 081 32 04 97
E-mail: manon.draye@louyet.be
Marine Waterschoot
Marine Waterschoot
Delivery Officer

Showroom

Chaussée de Marche 620
5100 Wierde (Namur)

Contact

Tel.: 081 30 38 94 081 30 38 94
Fax: 081 30 58 18
E-mail: namur@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vrij : 09:00 - 18:00
Za: 09:00 - 17:00

Receptie

Chaussée de Bruxelles, 54
1410 Waterloo

Contact

Tel.: 081 30 38 94 081 30 38 94
E-mail: reception.namur@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vrij : 07:30 - 18:30

Werkplaats

Chaussée de Marche 620
5100 Namur (Wierde)

Contact

Tel.: 081 30 38 94 081 30 38 94
Fax: 081 30 58 18
E-mail: namur@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 16:45
Vrij: 08:00 - 15:15

Carrosserie

Chaussée de Marche 611
5100 Wierde

Contact

Tel.: 081 31 25 81 081 31 25 81
Fax: 081 31 35 63
E-mail: carrosserie.namur@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vrij: 07:30 - 12:00 | 13:00 - 17:30
Za: Gesloten

Magazijn

Chaussée de Marche 620
5100 Namur (Wierde)

Contact

Tel.: 081 30 38 94 081 30 38 94
Fax: 081 32 04 59
E-mail: magasin.namur@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vrij: 08:00 - 12:00 | 12:45 - 17:00
Za: Gesloten
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top