Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Louyet Overijse

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Telefoon: 02 687 91 40
E-mail: overijse@louyet.be


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Directeur Opérationnel
Pieter-Jan Scheir
OPERATIONAL DIRECTOR

Tel: 0478 63 70 78 0478 63 70 78
E-mail: pieter-jan.scheir@louyet.be

Tel: 0478 63 70 78 0478 63 70 78
E-mail: pieter-jan.scheir@louyet.be


Fleet Sales Louyet Brussels
Olivier Vinck
Fleet Account Manager

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be
Sales Advisor
Vincent Thewissen
Sales Advisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: vincent.thewissen@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: vincent.thewissen@louyet.be
Sales Advisor
Laora Fasoli
Sales Advisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Laora.Fasoli@louyet.be
Product Genius
Alexander Kamers
Product Genius

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@louyet.be
Fleet Sales Louyet Brussels
Olivier Vinck
Fleet Account Manager

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be

Telefoon 02 730 49 35 02 730 49 35
E-mail olivier.vinck@louyet.be
Fleet Account Manager
Sébastien Lesoier
Fleet Account Manager

Tel: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Sebastien.Lesoier@louyet.be

Tel: 0477 88 03 50 0477 88 03 50
E-mail: Sebastien.Lesoier@louyet.be
Internal Fleet Sales Consultant
Nicolas Auguste
Internal Fleet Sales Consultant

Tel: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Nicolas.Auguste@louyet.be

Tel: 0475 22 55 77 0475 22 55 77
E-mail: Nicolas.Auguste@louyet.be


Operational & Purchase Used Cars Manager
Marc Strale
Operational & Purchase Used Cars Manager

Tel: --- ---
E-mail: Marc.strale@louyet.be

Tel: --- ---
E-mail: Marc.strale@louyet.be
Sales Advisor
Vincent Thewissen
Sales Advisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: vincent.thewissen@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: vincent.thewissen@louyet.be


After Sales Manager
Gregory Morias
After Sales Manager

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Gregory.Morias@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Gregory.Morias@louyet.be
Service Advisor
Maximilien Vilain-XIIII
Service Advisor
After Sales Invoice & Warranty Officer
Frédéric De Kimpe
After Sales Invoice & Warranty Officer

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Frederic.De-Kimpe@louyet.be
Service Advisor
Sara Declercq
Service Advisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: sara.declercq@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: sara.declercq@louyet.be
Service Advisor
Zoé Snel
Service Advisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: zoe.snel@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: zoe.snel@louyet.be
Parts Supervisor
Maxime Mathy
Parts Supervisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Maxime.Mathy@louyet.be
Parts Advisor 
Robby Vandermotten
Parts Advisor 

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Robby.Vandermotten@louyet.be
Workshop Supervisor
Ludo Verstraeten
Workshop Supervisor

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Ludo.Verstraeten@louyet.be


Marketing Manager Louyet Group
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be
Marketing Coordinator
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Social Media Coordinator
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be
Assistante Marketing
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Event Coordinator
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be


HR Manager
Aurélie Maquils
HR Manager
Payroll Officer
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Payroll Assistant
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


JL
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel. 071 20 22 60 071 20 22 60
E-Mail Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Tel. 071 20 22 60 071 20 22 60
E-Mail Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Alexander Kamers
Delivery Consultant

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@louyet.be

Tel: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: Alexander.Kamers@louyet.be
Nadine Van Der Mijnsbrugge
Accounting

Verkoop nieuwe & tweedehandswagens

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: sales.overijse@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:30 - 18:30
Za : 09:30 - 17:30

Receptie

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail overijse@louyet.be

Openingsuren

Ma - Vr : 07:30 - 18:30

Werkplaats

Brusselsesteenweg, 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: teleservices.overijse@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Magazijn

Brusselsesteenweg 403
3090 Overijse

Contact

Telefoon: 02 687 91 40 02 687 91 40
E-mail: maxime.mathy@louyet.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 16:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top