Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET SAMBREVILLE.

Rue Bois Sainte-Marie 180
5060 Sambreville

Tél.: 071 75 06 30
Mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Angelo Di Pietro FR/NL
Angelo Di Pietro
Operational Director


Ludovic Brux
Ludovic Brux
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: ludovic.brux@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: ludovic.brux@louyet.net.bmw.be
Guillaume Dame
Guillaume Dame
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be

Tel: 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be
Yassin Ben Azzuz
Yassin Ben Azzuz
Product Genius


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Guillaume Dame
Guillaume Dame
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be

Tel: 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be


Yvan Marlière
Yvan Marlière
Service Advisor

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be
Michel Dupont
Michel Dupont
Service Advisor

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be
Gilbert Weve
Gilbert Weve
Parts Advisor

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: gilbert.weve@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: gilbert.weve@louyet.net.bmw.be
Jonathan Muls
Jonathan Muls
Parts Advisor

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be

Tel: +32 2 730 49 02 +32 2 730 49 02
E-mail: melissa.mier-rodriguez@louyet.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Hamza Tioua
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Julie De Beule
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager
Mélanie Macors
Mélanie Macors
Senior Payroll

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be

Tel: 02 730 49 13 02 730 49 13
E-mail: melanie.macors@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be

Tel: +32 497 58 16 34 +32 497 58 16 34
E-mail: axelle.baleriaux@louyet.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Laura Stavaux
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be


Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Sales Administration Officer

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top