Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET SAMBREVILLE.

Rue Bois Sainte-Marie 180
5060 Sambreville

Tél.: 071 75 06 30
Mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135


Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Angelo Di Pietro
Angelo Di Pietro
Operationeel Directeur

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.net.bmw.be


Brigitte Louyet
Brigitte Louyet
Boekhouding verantwoordelijke

Telefoon 071 75 06 30 071 75 06 30

Telefoon 071 75 06 30 071 75 06 30


Marketing Manager Louyet Group
Anne Potemans
Marketing Manager Louyet Group

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be

Tel: 02 730 49 02 02 730 49 02
E-mail: anne.potemans@louyet.be
Assistante Marketing
Sarah Vandermeulen
Assistante Marketing
Event Coordinator
Werner Renders
Event Coordinator

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be

Tel: 02 730 49 51 02 730 49 51
E-mail: werner.renders@louyet.be
Marketing Coordinator
Hamza Tioua
Marketing Coordinator

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be

Tel: 0495 19 81 39 0495 19 81 39
E-mail: hamza.tioua@louyet.be
Social Media Coordinator
Julie De Beule
Social Media Coordinator

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be

Tel: 02 730 49 11 02 730 49 11
E-mail: Julie.De-Beule@louyet.be


Aurélie Maquils
HR Manager
Payroll Officer
Alissia Zacco
Payroll Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be
Payroll Assistant
Laura Stavaux
Payroll Assistant

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be

Tel: +32 71 20 48 55 +32 71 20 48 55
E-mail: laura.stavaux@louyet.be
Christelle Lamotte
Recruitement Officer

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be

Tel: +32 71 20 22 60 +32 71 20 22 60
E-mail: christelle.lamotte@louyet.be


Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Ludovic Brux
Ludovic Brux
Verkoopafgevaardigde

Telefoon 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail ludovic.brux@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail ludovic.brux@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Verkoopsadministratie


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Manager BMW Premium Selection
Guillaume Dame
Guillaume Dame
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail Guillaume.Dame@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail Guillaume.Dame@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Verkoopsadministratie


Yvan Marlière
Yvan Marlière
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be
Michel Dupont
Michel Dupont
Receptie

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Receptie
David Schollinckxv
David Schollinckx
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail David.Schollinckx@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail David.Schollinckx@louyet.net.bmw.be


Gilbert Weve
Gilbert Weve
Verantwoordelijke magazijn

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail gilbert.weve@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail gilbert.weve@louyet.net.bmw.be
Jonathan Muls
Jonathan Muls
Receptie

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top