Overslaan en naar de inhoud gaan
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET SAMBREVILLE.

Rue Bois Sainte-Marie 180
5060 Sambreville

Tél.: 071 75 06 30
Mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

TVA: BE 0471 397 135

Laurent Louyet
Laurent Louyet
Concessiehouder

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Laurent.Louyet@louyet.net.bmw.be
Bruno Istat
Bruno Istat
Operationeel Directeur

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 064 77 30 30 064 77 30 30
E-mail: Bruno.Istat@louyet.net.bmw.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Financieel Directeur

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 59 071 20 48 59
E-mail: Julien.Leroy@louyet.net.bmw.be
Brigitte Louyet
Brigitte Louyet
Boekhouding verantwoordelijke

Telefoon 071 75 06 30 071 75 06 30

Telefoon 071 75 06 30 071 75 06 30


Valerie Louyet
Valerie Louyet
Marketing Coördinator

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 53 071 20 48 53
E-mail: Valerie.Louyet@louyet.net.bmw.be
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Marketing assistente

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 69 071 20 22 69
E-mail: Sarah.Vandermeulen@louyet.net.bmw.be


HR
Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.net.bmw.be
Alissia Zacco
Alissia Zacco
HR assistente

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Alissia.Zacco@louyet.net.bmw.be


Arnaud Baudoin
Arnaud Baudoin
Fleet Manager

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be

Telefoon: 071 20 22 63 071 20 22 63
E-mail: Arnaud.Baudoin@louyet.net.bmw.be
Ludovic Brux
Ludovic Brux
Verkoopafgevaardigde

Telefoon 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail ludovic.brux@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail ludovic.brux@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Verkoopsadministratie


Fabian Carrion
Fabian Carrion
Verantwoordelijke BMW Premium Selection
Guillaume Dame
Guillaume Dame
Verkoopafgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail Guillaume.Dame@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 41 071 75 06 41
E-mail Guillaume.Dame@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Verkoopsadministratie


Yvan Marlière
Yvan Marlière
Aftersales verantwoordelijke

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Yvan.Marliere@louyet.net.bmw.be
Michel Dupont
Michel Dupont
Receptie

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail Michel.Dupont@louyet.net.bmw.be
Mélanie Di Giacomantonio
Mélanie Di Giacomantonio
Receptie
David Schollinckxv
David Schollinckx
Verantwoordelijke werkplaats

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail David.Schollinckx@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail David.Schollinckx@louyet.net.bmw.be


Gilbert Weve
Gilbert Weve
Verantwoordelijke magazijn

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail gilbert.weve@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail gilbert.weve@louyet.net.bmw.be
Jonathan Muls
Jonathan Muls
Receptie

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be

Telefoon 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail Jonathan.Muls@louyet.net.bmw.be

SHOWROOM

Contact

Telefoon: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Telefoon: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Telefoon: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: sambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten

BMW L. Louyet S.A. Sambreville

Rue Bois Sainte-Marie 180 5060 Sambreville
Rue Bois Sainte-Marie 180
5060 Sambreville

    1. BMW Testrit

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte.

      Vraag hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak.
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Ontdek hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top