Overslaan en naar de inhoud gaan

CONTACT & OPENINGSUREN.

LOUYET SAMBREVILLE.

Rue Bois Sainte-Marie 180
5060 Sambreville 

Tel.:        071 75 06 30
E-Mail:   sambreville@louyet.be

BTW       BE 0757 976 014


Laurent Louyet
Laurent Louyet
CEO
Angelo Di Pietro FR/NL
Angelo Di Pietro
Operational Director

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Angelo.Di-Pietro@louyet.be


Ludovic Brux
Ludovic Brux
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: Ludovic.Brux@louyet.be

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: Ludovic.Brux@louyet.be
Yassin Ben Azzuz
Yassin Ben Azzuz
Product Genius

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: Yassin.Ben-Azzuz@louyet.be

Tel: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: Yassin.Ben-Azzuz@louyet.be
Guillaume Dame
Guillaume Dame
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 43 071 75 06 43
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be

Tel: 071 75 06 43 071 75 06 43
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be
Pietro Lo Cicero
Pietro Lo Cicero
Product Genius

Tel: 071 75 06 44 071 75 06 44
E-mail: Pietro.Lo-Cicero@louyet.be

Tel: 071 75 06 44 071 75 06 44
E-mail: Pietro.Lo-Cicero@louyet.be


Guillaume Dame
Guillaume Dame
Sales Advisor

Tel: 071 75 06 43 071 75 06 43
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be

Tel: 071 75 06 43 071 75 06 43
E-mail: Guillaume.Dame@louyet.be


Axel Almeida-Cruz
Axel Almeida-Cruz
Aftersales Reception Coordinator

Tel: 071 75 06 30 071 75 06 30
E-mail: Axel.Almeida-Cruz@louyet.be

Tel: 071 75 06 30 071 75 06 30
E-mail: Axel.Almeida-Cruz@louyet.be
Yvan Marlière
Yvan Marlière
Service Advisor

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Yvan.Marliere@louyet.be

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Yvan.Marliere@louyet.be
Michel Dupont
Michel Dupont
Service Advisor

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Michel.Dupont@louyet.be

Tel: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: Michel.Dupont@louyet.be
Nathan Grard
Nathan Grard
Workshop Coordinator
Gilbert Weve
Gilbert Weve
Parts Advisor

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Gilbert.Weve@louyet.be

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Gilbert.Weve@louyet.be
Jonathan Muls
Jonathan Muls
Parts Coordinator

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Jonathan.Muls@louyet.be

Tel: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: Jonathan.Muls@louyet.be


Melissa Mier Rodriguez
Melissa Mier Rodriguez
Marketing Manager
Maxime Gilmart
Maxime Gilmart
Marketing Project Manager
Werner Renders
Werner Renders
Event Coordinator
Sarah Vandermeulen
Sarah Vandermeulen
Creative Marketing Coordinator
Alexandrine de Ghellinck FR/NL
Alexandrine de Ghellinck
Digital Marketing Coordinator
Valentin Van Vooren
Valentin Van Vooren
Marketing Assistant


Aurélie Maquils
Aurélie Maquils
HR Manager

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Aurelie.Maquils@louyet.be
Laeticia Leeman
Laeticia Leeman
Talent Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Laeticia.Leeman@louyet.be
Axelle Baleriaux
Axelle Baleriaux
Recruitment Officer

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be

Tel: 071 20 48 55 071 20 48 55
E-mail: Axelle.Baleriaux@louyet.be


Julien Leroy
Julien Leroy
Chief Financial Officer

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be

Tel: 071 20 22 60 071 20 22 60
E-mail: Julien.Leroy@louyet.be
Julie Sauvenière
Julie Sauvenière
Credit Officer

SHOWROOM

Contact

Tel.: 071 75 06 40 071 75 06 40
E-mail: sambreville@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:30 - 18:30
Za: 9:00 - 17:00

RECEPTIE WERKPLAATS

Contact

Tel.: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

AFSPRAAK NEMEN

Contact

Tel.: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: receptionsambreville@louyet.net.bmw.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

CARROSSERIE

Contact

Tel.: 071 75 06 39 071 75 06 39
E-mail: sambreville@louyet.be

Openingsuren

Ma-Do: 7:30 - 18:00
Vr: 7:30 - 17:30
Za: Gesloten

MAGAZIJN

Contact

Tel.: 071 75 06 38 071 75 06 38
E-mail: magasin.sambreville@louyet.be

Openingsuren

Ma-Vr: 8:00 - 12:00
12:30 - 16:30
Za: Gesloten
    1. Reserveer een proefrit.

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Sales afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW afspraak

      Service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Volg onze nieuwtjes.

      Bekijk ze hier
      Top